У ЦВК заявили про тиск "регіоналів" на виборчі комісії

Поширеними в ході виборчого процесу були порушення, які полягали в тому, що був організований підвіз виборців до виборчих дільниць.

Заступник голови Центральної виборчої комісії України Жанна Усенко-Чорна заявляє про тиск нардепів від Партії регіонів на окружні виборчі комісії.

Про це на вона повідомила на брифінгу в ЦВК.

За її словами, вчора голова ОВК ТВО № 111 повідомила членам ЦВК, що ОВК ухвалила рішення про перерахунок голосів на низці дільниць, однак в роботу комісії "втрутилися нардепи Ландик та Чечетов, які погрозами домоглися скасування рішення комісії про проведення повторного перерахунку голосів".

Також Усенко-Чорна повідомила, що поширеними в ході виборчого процесу були порушення, які полягали в тому, що був організований підвіз виборців до виборчих дільниць. При цьому, на транспортних засобах, була розміщена символіка одного з кандидатів у президенти. Вона додала, що цей підвіз здійснювався вибірково і враховував політичні симпатії виборців.

Крім того, вона додала, що у здійсненні такого підвозу не було жодних потреб, оскільки у містах, де він здійснювався, виборчі дільниці є компактними і максимальна відстань до дільниці від помешкання громадян не перевищувала декількох сотень метрів.

Читайте також:

ЦВК отримала оригінали всіх 225 протоколів

ЦВК: оскарження виборів в судах не змінить результат

БЮТ підготував документи для оскарження результатів виборів

Оброблено 100% бюлетенів: Янукович переміг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: