Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Тунісі залишаються ще понад 800 українських туристів — авіакомпанія Bravo Airways

Після виконання 5 рейсів туристи повернуться до України.

Станом на понеділок, 2 липня, у Тунісі залишаються ще близько 800 українських туристів, які вже четверту добу не можуть вилетіти в Україну.

Про це повідомив авіаперевізник Bravo Airways на своїй сторінці у Facebook.

"На сьогодні в Тунісі знаходиться близько 800 українських туристів. Після виконання 5 гуманітарних рейсів вони повернуться в Україну", — йдеться у повідомленні.

"Гуманітарними" авіакомпанія називає рейси, за які нібито не отримала оплату від туроператора "Оазис".

"Після проведення консультацій з Міністерством інфраструктури, Міністерством закордонних справ і Міністерством економіки, прийнято рішення про початок виконання 5-ти гуманітарних рейсів 02.06.18 (3 рейси в Київ, 2 рейси до Львова) за рахунок авіакомпанії з метою забезпечення доставки близько 850 пасажирів, які постраждали від дій туроператора в Україну", — повідомляє компанія.

ВідеоЗіпсований відпочинок: майже 1000 туристів застрягли в Тунісі

Сотні українських туристів досі не можуть вилетіти з аеропортів. Одні - з України на курорти, інші - звідти додому. Люди ночують на валізах і не можуть достукатися до фірм, які продавали їм тури. Як виявилося, через збої з чартерними рейсами. Але туристи не знають, з кого питати: з перевізника чи з туроператора. "Сніданок" розкаже, як себе убезпечити і не зіпсувати відпочинку!

Зіпсований відпочинок: майже 1000 туристів застрягли в Тунісі

Зазначається, що 5 перенесених рейсів з Тунісу до Києва та Львова вже виконуються, а зміни в розкладі на 02.07 будуть опубліковані на їхній сторінці у Facebook найближчим часом. Нагадаємо, сьогодні, 2 липня, о 12:30 з Тунісу вилетів один з п‘яти літаків, що протягом двох днів мають перевезти українських туристів.

"Наразі ми продовжуємо роботу з оптимізації розкладу, вимушені вносити деякі зміни, проте починаючи з вівторка 03.07 авіакомпанія повертається до роботи в штатному режимі згідно запланованого розкладу", — наголосили у прес-службі Bravo.

Також у компанії запевняють, що рейси, які були заплановані на 30.06 та 01.07 виконані в повному обсязі.

Водночас у коментарях під дописом перевізника деякі користувачі стверджують, що деякі рейси на ці дати досі не виконані.

Спільного рішення щодо того, як вивозити українців з Тунісу було досягнуто у суботу, 30 червня. Того ж дня частина туристів вже повернулася додому, але більшість залишились чекати.

Раніше повідомлялося, що із аеропорту Монастір в Тунісі не можуть вилетіти до Харкова близько 300 українських туристів. Пасажири стверджують, що авіакомпанія Bravo Airways і туроператор Oasis Travel, в особі компанії, що приймає, Insight Holidays, не виконують своїх зобов'язань щодо повернення громадян України додому.

Відео"Сніданок" зв'язався з покинутими в Тунісі українцями

Сотні українських туристів досі не можуть вилетіти з аеропортів. Одні - з України на курорти, інші - звідти додому. Як виявилося, через збої з чартерними рейсами. Але туристи не знають, з кого питати: з перевізника чи з туроператора. З нами на зв'язку з Тунісу - Валерія Захаренкова, яка мала повернутися на Батьківщину ще 28 червня.

"Сніданок" зв'язався з покинутими в Тунісі українцями

Залиште свій коментар

Вибір редакції