У Туреччині арештований корабель з українськими моряками

Екіпаж судна "Сормовський-17", заарештованого за борги, вже 2,5 місяці не може залишити корабель. Моряки потерпають від браку харчів та питної води.

Десять українських моряків вже 2,5 місяці потерпають біля берегів Туреччини.

Моряки пішли у рейс на 10 днів, і от вже два із половиною місяці не можуть повернутися на Батьківщину.

Судно "Сормовський-17" з 10 українцями та одним росіянином на борту заарештоване за борги судновласника, пальне вже закінчилося, а продукти – на межі, питної води залишилося на два-три тижні.

Моряки не мають права залишити судно, оскільки в такому разі вони, згідно турецького законодавства, автоматично стануть нелегалами. Відвідувати їх заборонено, але місцевий рибалка періодично навідується до заарештованих суден, привозить продукти.

Моряки нудяться від бездіяльності на кораблі. "Люди два з половиною місяці не бачили берега взагалі. Це все одно що жити у великому будинку і виходити тільки на балкон", - розповів капітан судна Анатолій Лавроненко.

У консульстві морякам готують візи для повернення в Україну. 7 липня капітан корабля відправив чергового листа в порт Ізміта, щоби влада дозволила морякам зійти на берег. Остаточне рішення залишається за турецькою стороною.

Нагадаємо, що 3 липня нігерійські бойовики атакували судно BBC Palonia у районі дельти ріки Нігер - в чотирьох милях на південь від річки Бонні. Всього в заручники потрапили 12 іноземних моряків: семеро росіян, двоє громадян Німеччини, двоє українців і один громадянин Литви. Один з українців отримав поранення при атаці на судно та був госпіталізований. Наступного дня моряків звільнили з полону.

Читайте також:

Нігерійські бойовики звільнили з полону українця

Україна й РФ вироблять нову формулу колективної безпеки для всіх країн Чорноморського басейну

Український моряк поранений при атаці нігерійських бойовиків

Моряків з Asian Glory викупили за 6 млн доларів

ВідеоУкраїнські моряки знову потрапили у халепу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: