У Туреччині безслідно зник український турист

Вже 5 тижнів від мешканця Тернопільщини, який поїхав відпочити до Туреччини, немає жодних звісток. Вдома на нього чекає дружина і троє малолітніх дітей.

Півтора місяці тому в Туреччині безслідно зник український турист, 35-річний мешканець Тернополя Олександр Дем'ян.

Як повідомили у відповідь на запит родичів в МЗС, Олександр Дем'ян із Туреччини не виїздив. "Це питання вже в компетенції Інтерполу і правоохоронців Туреччини", - заявив речник відомства Олександр Дикусаров.

Наразі відомо, що востаннє Олександра бачили вдень на турецькому пляжі. Увечері, коли група від'їжджала, чоловік з готелю не вийшов. Відпочивальникам пояснили, що в українця нібито виникли якісь проблеми в готелі, відтак в аеропорт він поїде іншим автобусом.

Дружина зниклого, Наталя Дем'ян, впевнена, що її чоловіка викрали. Жінка припускає, що до зникнення українця причетний місцевий гід.

"Ці люди, які з ним відпочивали, кажуть, що він готовий був їхати, бо накупляв подарунків. У всьому винять гіда. Він не прийшов випроводжати їх. Прийшла зовсім інша людина", - розповіла Наталя.

Відповідальності за неповернення Олександра Дем'яна на Батьківщину не бере на себе ні туристична компанія, яка продала путівку, ані Інтернет-магазин, який зробив для українця цю закордонну подорож дешевшою.

Хоча вони готові оплатити поїздку родичів зниклого до Туреччини, аби прискорити пошуки.

"Ми домовилися з оператором, що приймає, що ми відсилаємо за свій рахунок туди жінку чи брата чи сестру, в Анталію, піти в поліцію і швидше отримати інформацію", - зазначив Юрій Шурмельов, генеральний директор Сервісу замовлень за каталогом.

Поки що за п'ять тижнів офіційних пошуків із Туреччини не надійшло жодної новини.

"Поки що результатів від правоохоронних органів Турції я не отримав. Як свідчить практика, така переписка триває не менше місяця, оскільки це вимагає відповідних процедур і дотримання певних протоколів", - повідомив керівник сектора Українського бюро Інтерполу Тернопільської області Андрій Ковтун.

Вдома на Олександра чекає велика родина і троє малолітніх дітей.

Читайте також:

Українці, що застрягли в аеропорту Німеччини, повернулись додому

Росіянин відбився від акули: я бив її правою рукою, поки вона жувала ліву

Покусана акулою у Єгипті туристка виявилася українкою

У Таїланді перекинувся автобус з українськими туристами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: