У Туреччині застрягли понад 700 обдурених туроператором українців

Влада Туреччини обіцяє, що до 22 липня усі українські туристи благополучно повернуться додому.

У Туреччині залишаються 738 українських туристів, які виїхали на відпочинок по путівках туроператора Karya Tour.

Про це 13 липня на прес-конференції в Києві повідомив представник посольства Туреччини в Україні Берат Йилдиз.

За його словами, із самого початку після заяви компанії Karya Tour про припинення своєї діяльності, в Туреччині на відпочинку перебували 3,9 тисячі туристів, які придбали турпутівки у цього оператора. У їх числі - 1 тис. 724 українці, а також громадяни Словаччини, Польщі і Угорщини.

Йилдиз підкреслив, що Міністерство культури і туризму Туреччини спільно з туристичними операторами вжили заходи з тим, щоб туристи змогли продовжити відпочинок і мали можливість своєчасно повернутися в Україну.

За його словами, до 22 липня розписані вильоти туристів в Україну. Зокрема, 13 липня в Україну повинні повернутися близько 110 туристів, 14 - 350 і до 22 липня практично усі українці повернуться додому.

Нагадаємо, 8 липня у провінції Анталія в Туреччині українських туристів, які придбали путівки в компанії Karya Tour, почали виселяти з готелів у зв'язку з незабезпеченням туристичним оператором оплати за заброньовані для громадян номери.

Допомогу українцям надало консульське управління Міністерства закордонних справ та дипломатичні установи України в Туреччині. Українців безкоштовно розселили в інші готелі. Консульство України в Туреччині також готове допомогти українським туристам захистити свої права через суд. За словами речника МЗС Олега Волошина, "турецька сторона не несе відповідальності за ситуацію, що склалася, це - провина української турфірми".

Читайте також:

Українців закликали утриматися від відпочинку в Туреччині

МЗС врятувало українців у Туреччині, які постраждали від банкрутства туроператора

Туреччина почала виселяти українських туристів з готелів

Найпопулярніші напрямки цього літа – Греція і Туреччина

ВідеоУ Туреччині застрягли понад 700 обдурених туроператором українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: