Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Туреччині затримали відправлення тіла загиблого від рук росіянина українця додому

Аеропорт Запоріжжя повідомив, що проблему слід шукати не в них.

Тіло загиблого на курорті українця досі в Туреччині. Дипломати намагаються прискорити процес, проте не можуть точно сказати, коли саме будуть готові всі документи, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Не на камеру працівники страхової компанії і турагенства розповіли, що бюрократичні труднощі виникли із аеропортом Запоріжжя. Однак там усе заперечують і запевняють, що готові прийняти рейс, але заявки на якийсь конкретний день до них не надходило.

Трагічна подія сталася 7 липня – це був другий день відпочинку подружжя на курорті. До готелю, де вони жили, пробрався російський турист і після словесної перепалки штовхнув українця. Той вдарився головою об землю і після тижневої коми помер.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

ВідеоТранспортування загиблого в Туреччині українця відклали

Трагічна подія сталась 7 липня – це був другий день відпочинку подружжя на курорті. До готелю, де вони жили, пробрався російський турист і після словесної перепалки штовхнув українця. Той вдарився головою об землю і після тижневої коми помер. Дипломати намагаються прискорити процес транспортування тіла, проте не можуть точно сказати коли саме будуть готові всі документи.

Транспортування загиблого в Туреччині українця відклали

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції