Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У турецькій Анталії за два місяці померли 13 українців – консул

Більшість померлих - літні люди.

За два місяці – з травня по червень – у турецькій Анталії померли 13 українців, які приїхали туди на відпочинок та лікування.

Про це розповів консул України в Анталії В'ячеслав Хоменко, передає Укрінформ.

За його словами, померлі – в основному літні люди, які не розрахували впливу кліматичних умов на стан їхнього здоров'я. 

"Перша з причин – серцеві напади, також є кілька літніх людей, які зайшли в море і втопилися, є люди, які приїхали сюди на лікування і, на жаль, не витримали медичних різноманітних процедур, які здійснювали в лікарні. Такі випадки є і серед тих, хто приїздив кров чистити і онкохворі були", – розповів консул.

В'ячеслав Хоменко зазначив, що є декілька громадян України, які померли природною смертю, але за незрозумілих обставин. 

"Зараз цими справами займається прокуратура і результати розгляду цих справ будуть повідомлені родичам загиблих", – додав дипломат.

Нагадаємо, у липні минулого року в турецькому готелі стався конфлікт між 57-річним українцем та 30-річним росіянином. Під час сутички українець впав і сильно вдарився головою. За тиждень він помер у лікарні, а росіянина заарештували

ВідеоТіло загиблого в Анталії українця доправили до Запоріжжя

Тіло загиблого на турецькому курорті українця до його рідного Запоріжжя сьогодні вранці доправив рейсовий літак з Анталії. Після митних процедур тіло Андрія Сови врешті віддали родичам. Конфлікт між 57-річним українцем та 30-річним росіянином стався 7 липня у турецькому готелі: росіянин прийшов туди на перегляд футбольного матчу нелегально з іншого готелю. Під час сутички Андрій Сова впав та сильно вдарився головою. У комі він тиждень перебував у місцевій лікарні і помер, не приходячи до тями. 

Тіло загиблого в Анталії українця доправили до Запоріжжя

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції