У тушкованці м'яса не знайдено: військові 128-ої бригади збунтувалися через неякісні харчі

Відповідей армійці чекають від МО і ГПУ.

У тушкованці, якою годують українських військових, є все, крім м'яса. Гучний закид на адресу Міноборони оприлюднили депутати, волонтери та військовослужбовці 128-ої гірсько-піхотної бригади, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вони зорганізували незалежну експертизу двох видів консервів, результати якої засвідчили, що єдиний продукт тваринного походження в цих банках – тельбухи. "За результатами попередніх досліджень зразки за органолептичними, фізіко-хімічними та радіологічними показниками не відповідають вимогам діючих стандартів. На цей час триває робота щодо проведення мікробіологічних досліджень", - розповіли експерти. "Якщо її взяти і спробувати підігріти, то там залишиться купка – не м'яса, а якийсь жир", - твердить військовослужбовець Микола Ходунко.

ВідеоУ консерви, які постачають до військових частин Міністерства оборони, кладуть все, крім м’яса

Запит активісти направили до Генпрокуратури та Міноборони. Останнє вже пообіцяло все з'ясувати. "Міністерство оборони нічого не накопало на своїх підлеглих і робить все, щоби винні особи уникли відповідальності", - стверджує нардеп Віталій Купрій.

Як уже повідомлялося, раціон українських солдатів досі складається з продуктів, затверджених ще за радянських часів, а це означає щоденні майже пів кілограма хліба та цілковиту відсутність у раціоні свіжих фруктів чи кави. Переводити армію на нову систему харчування за стандартами НАТО наразі лише починають.

Залиште свій коментар