У Тягнибока дорікнули Тимошенко, що вона проміняла їх на Вітренко

ВО "Свобода" звинуватила Юлію Тимошенко в тому, що її союзниками можуть бути "будь-хто, лише не "свободівці".

Партія "Батьківщина", що тривалий час прикривалася національно-демократичною риторикою, стала на бік відверто українофобської маргінальної сили, зазначили у ВО "Свобода".

2 жовтня 2010 року відбулася конференція Харківської обласної організації ВО "Батьківщина", яка ухвалила офіційне рішення не висувати кандидатів до обласної ради в одномандатних мажоритарних округах, закріплених за Харковом.

Натомість "Батьківщина" Юлії Тимошенко підтримала в цих округах висуванців від Прогресивної соціалістичної партії України Наталі Вітренко.

Голова Харківської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Швайка, коментуючи рішення "Батьківщини", наголосив:

"На місцевому рівні ми бачимо втілення позиції Юлії Тимошенко, що союзниками може бути будь-хто, лише не "свободівці"! При чому реалізація цієї тези на Харківщині набула настільки гіпертрофованого вигляду, що це враз перекреслює намагання "Батьківщини" загравати з національно-орієнтованим виборцем, скажімо, в Центральній Україні або в Галичині".

В організації нагадали, що "Батьківщина" на Харківщині входить до Народного Комітету захисту України. В установчій заяві цієї вже бутафорної структури сказано, що учасники комітету діятимуть під гаслом "Україна понад усе!".

"Після сьогоднішньої підтримки БЮТом українофобів з ПСПУ про жодну українську національну орієнтованість ВО "Батьківщина" годі й говорити!", - зазявили у "Свободі".

За їх словами, "Батьківщина" робить ставку на українофобів не лише на Харківщині. Цей процес спостерігається при формуванні виборчих списках "Батьківщини" на Сході, Півдні та в Центрі України.

"Свобода" нагадала, що 26 серпня керівниця ПСПУ Наталя Вітренко заявила, що готова об'єднатися з Тимошенко.

Читайте також:

Вітренко готова об’єднатися з "натовкою і бандерівкою" Тимошенко проти Януковича

Вітренко: Тягнибока фінансують регіонали

Тягнибок: Вітренко просто заздрить

Тягнибок поведе націоналістів на вибори Львівської облради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: