У Тягнибока написали антологію українського націоналізму

"Свободівці" презентували книжку "Антологія українського націоналізму", яка за задумом стане єдиною хрестоматією українського націоналізму в цілому.

У Житомирському державному університеті імені Івана Франка ВО "Свобода" презентувала книжку "Антологія українського націоналізму".

Організаторами презентації першого тому збірки "Антологія українського націоналізму" виступили активісти Житомирської облорганізації ВО "Свобода", упорядниками антології стали публіцист Віктор РОГ та голова ВМГО "Молодіжний націоналістичний конгрес" Сергій Кузан.

Голова Житомирської облорганізації ВО "Свобода" Сидір Кізін під час презентації наголосив, що збірку можна вважати своєрідною хрестоматією українського націоналізму.

Він розповів, що до антології увійшли твори земляків житомирян Олега Ольжича та Миколи Сціборського. Також до збірки увійшли твори Миколи Міхновського і Дмитра Донцова.

"Маємо велике сподівання, що з допомогою ВО "Свобода" книга знайде своїх прихильників серед українців різного віку, не тільки філологів та істориків, а також пересічних громадян - справжніх патріотів, котрі дбають про відродження нації", - зауважив Рог.

За задумом, пропонована збірка є лише першою частиною двотомника, до другого тому мають увійти матеріали конференцій ОУН і авторські публікації.

Як повідомлялося, в листопаді минулого року в Івано-Франківську презентували збірку статей про Діяльність підпілля ОУН на сході України.

Читайте також: 

У Тягнибока напишуть підручник з історії України

Табачник підготував для дітей "правдиві підручники": розділи про Майдан і УПА переписано

У Криму видали шкільний підручник про злочини ОУН-УПА

Табачник заборонив посібник з історії, в якому сказано, що росіяни і українці різні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: