У Тягнибока напишуть підручник з історії України

Через обурення фактом існування можливого спільного російсько-українського підручника з історії "Свобода" видає свій підручник.

У Львові працюють над створенням додаткової книги для читання з історії України для учнів 10-11 класів. Книга для юних львів'ян повинна вийти до нового навчального року.

Робочу групу очолив депутат Львівської міської ради від ВО "Свобода" Богдан Галайко, повідомляє прес-служба партії.

Серед причин, які спонукали створити спеціальний підручник для львів'ян, автор називає своє обурення фактом існування можливого спільного російсько-українського підручника з історії.

"При прийнятті міського бюджету за ініціативою свободівців було проголосоване рішення закласти кошти на окрему книгу для школярів Львова", - підкреслив Галайко.

Відповідаючи на питання, чому вирішено створити книгу для читання, а не офіційний підручник, автор відповів: "За чинним законодавством, жодна книга не може дійти до школи, поки не буде грифа Міністерства освіти і науки. А ми розуміємо, що грифа не отримаємо ".

Як відомо, у жовтні 2010 року створена робоча група з розробки спільного україно-російського навчального посібника для вчителів історії.

У той же час, для вчителів-істориків у Міносвіти готують посібники про те, як не перекручувати матеріал. "Автори змінили шкільні підручники (з історії), переписали цілий ряд розділів - зокрема, по Помаранчевій революції. Зробили їх більш об'єктивними ", - заявив міністр освіти Дмитро Табачник. А спільні з Росією підручники будуть для вчителів.

Читайте також:

Табачник підготував для дітей "правдиві підручники": розділи про Майдан і УПА переписано

У Криму видали шкільний підручник про злочини ОУН-УПА

Табачник заборонив посібник з історії, в якому сказано, що росіяни і українці різні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: