У Тягнибока закликали продавати нирки і дітей замість голосів

Свободівці підрахували, що значно вигідніше торгувати тілами, органами та дітьми, аніж голосами на виборах.

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" презентувало громадську кампанію "Не продавай свій голос!". Свободівці розробили серію плакатів, які би "впливали на громадян емоційно і пробивали оту шкаралупу бездуховності та безпринципності". Найвдаліші з них: "Продаєш голос на виборах? Продай нирку – заробиш більше", "Продаєш голос на виборах? Продай дитину – заробиш більше", "Продаєш голос на виборах? Продай тіло – заробиш більше" та інші.

Свободівці вважають, що "емоційна напруга, навіть шок, який може викликати перегляд плакатів, приведе до тями і змусить людей задуматися, що насправді їхній голос – це не товар, не предмет для обміну на харчі чи гроші. Продаж голосу – це продаж майбутнього. Ми хочемо, аби люди задумалися, адже продаж нирки хоч і дає великі гроші, але закриває людині перспективу – вона стає інвалідом. Так само і продаж голосу на виборах перетворює людину на громадянина-інваліда".

Заступник голови ВО "Свобода" Андрій Мохник розповів про політичну складову ініціативи ВО "Свобода" проти продажу голосів: "Ми розуміємо, що сьогодні дуже важко апелювати до виборців, розбещених безкарністю за продаж свого голосу та можливістю "заробити" на цьому 50-100 гривень чи навіть кілограм гречки. Наше суспільство настільки хворе, що вмовляннями та переконуваннями достукатися до сумління багатьох просто не можливо, тому ми вирішили шукати більш дієві шляхи.

Заступник голови ВО "Свобода" з політичних питань Андрій Мохник, голова Київської міської організації ВО "Свобода" Андрій Іллєнко, керівник юридичної служби Київської обласної організації ВО "Свобода" Назар Павлюк розповіли про ключові аспекти кампанії: політичні, морально-етичні та юридичні.

Нагадаємо, лідер "Свободи" Олег Тягнибок звернувся до духовенства Українських Церков із проханням закликати українців не продавати свої голоси.

Читайте також:

Антифашисти вимагають у Європи внести Тягнибока до "чорного списку"

Майже половина українців не піде на вибори

Тягнибок очікує революції в Україні: "це варто пролитої крові"

У Львові люди Тягнибока захопили тервиборчком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: