У Варшаві відбулася презентація документального фільму про Михайла Поплавського

Польська телевізійна студія АТМ STUDIO початку зйомки серії документальних фільмів про Україну.

Польська телевізійна студія АТМ STUDIO розпочала зйомки серії документальних фільмів про Україну. Основна мета проекту – презентувати нашу країну крізь призму життя та діяльність відомих українців. 

Щодо вибору героїв документальних стрічок, то попередньо в соцмережах було проведене опитування. Першим урейтингу популярності, людиною, що уособлює українськість, став Михайло Поплавський. 

Продюсер проекту, власник виробничої компанії Two ForFuture Войцех Відельський провів кілька перемовин з Поплавським, переконуючи його у важливості зйомок документального фільму. Вагомим аргументом, що вплинувна позитивне рішення, стала значущість фільму як для українців, так і для європейців, бо за своїм спрямуваннямвін є мотиваційним. "Документальний фільм, що спонукає до дії, – зазначив продюсер. – Фільм про людину, яка досягла успіху, створила себе сама, завдячуючи наполегливості, оптимізму та організаційному хисту".

Зйомки проходили в Києві, на малій Батьківщині Поплавського – Кіровоградщині та у Польші.

На презентації фільму, що проходила у Варшаві, режисерМаргарита Koзера-Топінська зазначила, що фільм показує багатогранність українця Поплавського, особистість з проектним мисленням, людину, якій притаманні родинні цінності. Об'єднуючим фактором і характерною особливістю всіх європейців була і залишиться любов дородини, рідного краю, до своєї землі та співвітчизників. Успіх приходить виключно тоді, коли є ці базові речі. Коли людина обгорнута ними, як пан Поплавський.

Оператор фільму Томаш Міхаловскі був вражений вируючим темпом життя героя, його енергійністю. "Вся знімальна група не встигала за Поплавським. Зрання він у Верховній Раді, потім університет, де в приймальні безліч студентів та викладачів, тут він проводить майстер-клас,а через годину їде на малу Батьківщину, а там рідня,фермерське господарство, виробництво… І так щодня. Зустрічі, проекти, засідання, родина. І що дивно, за час зйомок мені передався цей скажений темпоритм, і я ще три дні не міг увійти у звичний для мене ритм життя.Мені цей фільм дає енергетичний заряд та оптимізм. Людина, яка переглядатиме його, зрозуміє, що не потрібно здаватися, а треба навпаки – діяти. У нас в "монтажній"на стіні тепер з'явилась цитата Поплавського, яку режисер фільму записала: "Немає часу на повільні танці!"Переконаний, що фільм стане популярним на польському телебаченні. Він прийметься, тому що є нестандартним. Глядачі зможуть побачити Україну через призму людини, яка досягає успіху".

До речі, у червні документальний фільм "Серцем і душею" про Михайла Поплавського вийде на польському телебаченні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: