Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У вас святковий монолог. Зеленський влаштував перепалку із журналістом через запитання про Богдана, Смірнова і Портнова

За словами Зеленського, він як президент не хоче обговорювати чутки.

Президент Володимир Зеленський під час пресмарафону 10 жовтня влаштував перепалку із журналістом "24 каналу" Антоном Голобородьком. Він повідомив, що у нього сьогодні день народження.

Питання Голобородька стосувалося гасла президентської компанії "Прийде весна і будемо саджати". "Гучні справи, які є, мають ознаки політичної вмотивованості. Особливо, якщо вважати, що голова вашого Офісу - людина з цікавою репутацією. Його заступник Смірнов - його друг і друг Портнова. Їх вже називають "смотрящімі за судами". Данилюк сказав, що пішов з посади, бо питання вирішуються "шляхом рішалова" і люди, які там працюють, по-іншому не вміють... Чи не здається Вам, що обіцянка саджати набула зовсім іншого значення? Коли реально почнуть працювати закони", - запитав журналіст. 

У відповідь президент запитав, у чому політична вмотивованість підозр пану Микитасю, Живаго чи Пашинському і попросив журналіста назвати хоч одну справу, яку відкрили з таких мотивів. 

За словами Зеленського, ключ "Богдан-Портнов" не має до нього стосунку. Крім того, він не знайомий з Портновим, а лише бачився з ним кілька років тому: "З Портновим ми не знайомі. Ви їх поєднуєте - як ця "троїця" впливає на мене, на суспільство і людей, яким даються підозри". 

"Їм не треба на вас впливати. Вони впливають на суди", - сказав журналіст. Він додав, що, за його інформацією, у лютому до України повернеться редактор Ігор Гужва, який наразі перебуває у Відні, і запитав, чи затримають його.

"Скажіть питання, ви ж хочете, щоб я розібрася. У вас святковий монолог, Антон", - сказав президент. За його словами, якщо Гужва перебуває у розшуку і повернется до України, то його затримають. 

Президент кілька разів просив журналіста уточнити питання чи назвати конкретні кейси. На що Голобородько відповів: журналісти говорять про чутки. "Журналісти - це не прокуратура і не ДБР. Ми не повинні принести вам питання. Ми кажемо про те, що є чутки", - сказав він.

"Я президент України і не хочу обговорювати чутки. Я ж не на ринку перебуваю, не на базарі", - сказав президент. Він попросив назвати конкретні речі, аби він міг вплинути на ту чи іншу ситуацію. "Якщо хтось із моєї команди зробить щось не по закону, я звільню кожного з цих людей", - сказав президент.

Онлайн-трансляцію пресмарафону дивіться на ТСН Live у Facebook та YouTube і підписуйтеся на наші сторінки. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції