У Вербну неділю дощі в Україні зсунуться на Схід, а на решті території буде сонячно

Удень температура становитиме 10-16 градусів тепла.

9 квітня, у Вербну неділю, дощі із Заходу та Півночі зсунуться в центральні, східні та південні області України. Удень буде не вище 10-16 градусів тепла.

Про це попереджає синоптик Наталія Діденко на своїй сторінці у Facebook.

"Циклон над Україною організував дощі та вітер. Температура сьогоднішня явно не гріє. Але циклон зсовується на Схід. І тому вже завтра у західних, північних областях, на Вінниччині та в районі Кропивницького небо очиститься від хмар і вийде сонце. А вже весняне сонце почне інтенсивніше прогрівати повітря. Завтра +10…+16 градусів", - пише Наталія Діденко.

У неділю на Лівобережжі – в східних областях, частині центру, на Запоріжжі, Миколаївщині, Херсонщині – ще йтимуть дощі та буде холодно, +7…+12 градусів.

"Кияни, не вішайте носа і не сумуйте. Завтра оця мокра вітряна сірість за вікном зміниться у столиці прекрасним сонцем та теплішим днем. Буде повітря ще свіже, але проти сьогоднішніх +7…+8 градусів очікується +10…+12 градусів. А сонце, може, й ще кілька градусів удень підкрутить. Вербна неділя буде дуже красивою. Хоч з дощами, хоч із сонцем", - прогнозує синоптик.

погода 09.04.2017
Укргідрометцентр
Прогноз погоди в Україні на 9 квітня 2017 року

Залиште свій коментар