У вересні очікуються звільнення п'ятьох міністрів-регіоналів

Керівництво Партії регіонів підіб'є підсумки діяльності Кабміну Миколи Азарова за перші півроку. Очікується, що будуть звільнені 5 міністрів, серед них - оборони і охорони здоров'я.

У вересні прем'єр Микола Азаров відзвітує перед Партією регіонів за свою діяльність за перші півроку. Очікується, що деякі міністри не уникнуть звільнення.

Член Партії регіонів Володимир Рибак повідомив, що у вересні керівництво Партії регіонів підіб'є підсумки діяльності уряду, і за його результатами президент Віктор Янукович буде ухвалювати рішення.

Відповідаючи на запитання, чи будуть звільнення, Рибак відповів: "Я цього не виключаю. Однак вирішувати буде Янукович".

Інше джерело в керівництві Партії регіонів повідомило газеті "Дело", що за підсумками перших шести місяців роботи уряду, напевно, відбудеться ціла низка звільнень.

За його підрахунками, п'ятеро міністрів, призначених за квотою Партії регіонів, позбудуться своїх посад. Серед них: міністр оборони Михайло Єжель, міністр охорони здоров'я Зиновій Митник і міністр вугільної промисловості Юрій Ященко.

За словами джерела, вже є претендент з лав Партії регіонів на місце міністра охорони здоров'я. Не виключено, що це буде депутат Тетяна Бахтєєва.

На запитання щодо можливого звільнення міністра транспорту і зв'язку Костянтина Єфименка, джерело заявило: "Це квота Литвина. Ми туди не втручаємося".

У той же час співбесідник журналістів розвіяв чутки про те, що Сергій Тігіпко має намір залишити посаду віце-прем'єр-міністра. "Я з ним зустрічався вчора, та, судячи з розмов, не було схоже на те, що він має намір йти", - заявило джерело.

Читайте також:

Янукович вирішив "підсадити" до Міноборони генерала з Генштабу

Азаров пообіцяв "відновити економіку" в 2011 році

Янукович пригрозив звільнити міністра, який відмовився їхати до Луганська

Уряд Азарова: "Казнокрад", конферансьє, продавець та інші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: