Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Верховному суді склали присягу переможці другого конкурсу на посади суддів

Відтепер він працюватиме у повному складі.

У Верховному суді України відбулась церемонія складання присяги переможцями другого конкурсу на посаду суддів.

На заході також був присутній і президент України Петро Порошенко.

"Відсьогодні, нарешті, Верховний Суд працюватиме практично у повному складі. Для мене і як президента, і як громадянина важливим і принциповим був і є баланс незалежності та відповідальності в найвищій судовій інстанції", - написав він у своєму Facebook.

Порошенко зазначив, що сьогодні Верховний суд є взірцем для інших судів у галузі відкритості та комунікації із суспільством.

Відсьогодні, нарешті, Верховний Суд працюватиме практично у повному складі. Для мене і як Президента, і як громадянина важливим і принциповим був і є баланс незалежності та відповідальності в найвищій судовій інстанції. Каденції Президента не вистачило, щоб повністю завершити судову реформу. Завершено формування Верховного та Вищого антикорупційного судів, переведені судді, що успішно пройшли кваліфікаційне оцінювання, до нових апеляційних судів, вони розпочали роботу. На черзі – завершення конкурсів до Вищого суду з питань інтелектуальної власності, завершення кваліфікаційного оцінювання суддів першої інстанції, та добір нових суддів до першої та другої інстанцій. За прогнозами ці процедури мають завершитися трохи більше, ніж за рік. У судової влади багато завдань попереду. Чимала їх кількість лежить на плечах суддів Верховного Суду. Це і забезпечення єдності та прогнозованості судової практики, і завершення розгляду тисяч справ, рішення по яких вже зачекалися наші громадяни. Вірю, ми збудуємо справедливу правову Україну, де закон – єдиний для всіх. Слава Україні!

Опубліковано Петром Порошенком Вівторок, 7 травня 2019 р.

Нагадаємо, 11 квітня відбулась церемонія складання присяги 38 суддів Вищого антикорупційного суду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції