Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До Верховної Ради внесуть законопроекти про внутрішні води та захист кордонів

Ініціатива виходить з тексту рішення РНБО.

Згідно з введеним президентом України Петром Порошенком в дію рішенням Ради Національної безпеки та оборони України, на розгляд Верховної Ради будуть внесенні законопроекти про внутрішні води, територіальне море та прилеглу зону України.

Про це йдеться в рішені РНБО про невідкладні заходи щодо захисту національних інтересів на Півдні та Сході України, у Чорному та Азовському морях і Керченській протоці. 

"Рада Національної безпеки та оборони України ухвалити у місячний строк рішення щодо внесення до Верховної Ради України проектів законів України про внутрішні води, територіальне море та прилеглу зону України із визначенням координат серединної лінії, про внесення змін до деяких законів України щодо захисту державного кордону, зокрема стосовно визначення порядку та способів залучення підрозділів Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів України до виконання завдань з посилення охорони (прикриття) державного кордону і суверенних прав України в її виключній (морській) економічній зоні", - йдеться у тексті.

Також в рішенні зазначають про затвердження державної цільової програми створення державної інтегрованої інформаційної системи висвітлення надводної та підводної обстановки в акваторії Чорного і Азовського морів та басейнах річок Дніпро і Дунай.

Нагадаємо, що 12 жовтня Президент України Петро Порошенко постановив ввести в дію рішення Ради національної безпеки та оборони про невідкладні заходи щодо захисту національних інтересів на Півдні та Сході України, у Чорному та Азовському морях і Керченській протоці.

ВідеоТурчинов пропонує збільшити військово-морську присутність в Азовському регіоні для протидії РФ

Азовське море Росія розглядає як плацдарм для подальшої військової агресії. Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов під час відвідин Маріуполя та Широкиного. Цей напрямок в районі проведення ООС залишається під загрозою. Не виключено, що ворог може провести там сухопутні і морські наступальні операції. Нині Кремль нарощує свої збройні сили як на Азові, так і в Чорному морі. До цього додається і економічна блокада. 

Турчинов пропонує збільшити військово-морську присутність в Азовському регіоні для протидії РФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції