Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У відділеннях KastaPost можна буде розрахуватися посмішкою

Інноваційні технології проникають в усі сфери життя. Онлайн-маркетплейс Kasta, який сьогодні лідирує в Україні з продажу в категорії "Одяг та взуття", продовжує виконувати свою головну задачу — вражати і дивувати своїх клієнтів.

І робить це, впроваджуючи найсучасніші технології, за допомогою яких удосконалює процес шопінгу, перетворюючи його в швидкий і комфортний для всіх процес. Останній тому доказ — поява на ринку абсолютно нового продукту KastaID, який дозволить платити за покупки, використовуючи біометрію обличчя.

Новий сервіс дає можливість прискорити роботу відділень, автоматично визначаючи особу клієнта і його замовлення, а також дозволяє розраховуватися тільки за той товар, який було залишено після примірки в одному з 104 відділень KastaPost по всій країні. Таким чином, правильний розмір і фасон онлайн-покупки гарантовано. А саму оплату можна зробити несподіваним способом, просто посміхнувшись в камеру.

KastaID може скористатися будь-який покупець. Для цього потрібно всього лише зробити кілька простих дій: зареєструватися в мобільному додатку Kasta.ua, внісши туди свої персональні дані, завантажити фотографію, стати учасником програми лояльності KastaBlack і підключити будь-яку банківську платіжну карту. Після цієї нескладної процедури перед вами відкриються зовсім нові можливості, про які раніше годі було і мріяти.

KastaID_реклама_фото

Функція автоматичного розпізнавання обличчя на базі технології Amazon Rekognition дає можливість масштабувати дану послугу по всій національній мережі відділень KastaPost. Amazon Rekognition заснована на перевіреній технології глибокого навчання, яка добре маштаюується та була розроблена експертами Amazon в області комп'ютерного зору для щоденного аналізу мільярдів зображень і відео. Таке нововведення компанії Kasta допомагає ще більше вдосконалити досвід покупок клієнтів Kasta в Інтернеті, зняти бар'єр страху помилки з розміром і дати можливість часткової оплати замовлення (тільки за ті речі, які підійшли).

Її впровадження, за твердженням генерального директора Kasta Андрія Логвина, просуває компанію все ближче до повної автоматизації платежів з допомогою, так званої, біоідентіфікаціі. І незабаром клієнту онлайн-платформи не потрібно буде мати при собі платіжну карту і смартфон. Адже для оплати товарів у відділеннях KastaPost потрібно буде тільки посміхнутися на камеру.

Поява KastaID стала першим масовим запуском біометричної оплати покупок в нашій країні. І якщо ще зовсім недавно такі технології здавалися просто фантастикою, то сьогодні кожен житель України може легко скористатися новим способом оплати. Це стало можливим завдяки співпраці Kasta з лідерами ринків в своїх областях Visa і Приватбанком, які використовуючи інновації, сприяють стрімкому розвитку електронної комерції.

Інтернет-магазин Kasta завжди намагається бути попереду, підтримуючи впровадження сучасних технологій. І це значно полегшує виконання його місії дивувати клієнтів, постійно вдосконалюючи онлайн-шопінг. А ще це робить можливим майбутнє світу, де не буде використовуватися готівка, що, як вважають експерти, вплине на загальне підвищення рівня життя. Економлячи час при оплаті покупок, ви маєте можливість присвятити більше часу собі і вирішенню глобальних життєвих питань.

Так уже сьогодні можуть робити всі користувачі KastaID — легко вибирати товари, приміряти і розраховуватися посмішкою. Адже майбутнє онлайн-шопінгу разом з Kasta.

Залиште свій коментар

Вибір редакції