Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У відставку подав суддя, який не посадив ватажка "тітушок" Крисіна

Вища рада правосуддя розгляне його заяву.

Суддя Шевченківського районного суду Києва Олег Лінник, який засудив до умовного строку ватажка "тітушок" Юрія Крисіна, подав у відставку.

Про це йдеться у проекті порядку денного засідання Вищої ради правосуддя.

Як зазначається, 29 травня ВРП зокрема розгляне матеріали щодо звільнення Лінника через його заяву про відставку.

Раніше Печерський суд Києва скасував постанову Генпрокуратури про закриття кримінального провадження проти Юрія Крисіна за підозрою у вбивстві журналіста В'ячеслава Веремія. 

Нагадаємо, 22 грудня минулого року Шевченківський районний суд столиці виніс вирок у справі про вбивство журналіста В'ячеслава Веремія під час подій Євромайдану. Обвинуваченого Юрія Крисіна визнали винним, засудили до чотирьох років позбавлення волі з випробувальним терміном два роки і відпустили. Вердикт судді Олега Линника обурив людей. Він пояснив своє рішення тим, що не може "вийти за межі висунутого обвинувачення". "У звинуваченні було лише хуліганство і легкі тілесні", - повідомив він.

Фотогалерея Активісти влаштували Крисіну біля суду "коридор ганьби" зі стусанами і плювками (5 фото)

Генпрокуратура подала апеляцію на вирок суду щодо умовного терміну для Крисіна, а Дарницький суд почав розгляд нової справи проти нього. Суд задовольнив клопотання прокуратури і заарештував Крисіна на 60 діб без права на внесення застави.

ВідеоВатажка "тітушок" Крисіна активісти навідали у лікарні із зеленкою та траурними стрічками

Щуряча отрута, апельсини з траурними стрічками, повітряні кульки та зеленка. Священик, активісти, учасники АТО та журналісти прийшли із подарунками провідати у лікарні Юрія Крисіна. Відвідувачі передали йому гостинці та облили обличчя зеленкою. У ніч на 19 лютого 2014 року Крисін був учасником збройного нападу на журналіста В'ячеслава Веремія. Камери відеоспостереження зафіксували, як саме Крисін добивав кийком пораненого.

Ватажка "тітушок" Крисіна активісти навідали у лікарні із зеленкою та траурними стрічками

Залиште свій коментар

Вибір редакції