У виконувача обов’язків мера Луцька виявили коронавірус: посадовець сказав, де міг заразитися

У виконувача обов’язків мера Луцька виявили коронавірус: посадовець сказав, де міг заразитися

Від 2 серпня Пустовіт перебуває на самоізоляції.

У виконувача обов'язків мера Луцька Григорія Пустовіта виявили коронавірус COVID-19. Достеменно посадовець не знає, де заразився, але припускає, що це сталося після зустрічі з місцевими підприємцями. Проте він і надалі виступає проти посилення карантину у місті.

Про це Григорій Путовіт написав у соцмережі.

"Робота публічної особи в період карантину передбачає певний ризик. Звичайно, всі повинні дотримуватися дієвих карантинних вимог, але буває по-різному... Так сталося, що і мене не оминув COVID-19. Де це відбулось і коли це сталось, мені достеменно невідомо... Додатково повідомляю, що від неділі, 2 серпня я перебуваю на самоізоляції", - розповів він.

Пустовіт припустив, що міг заразитися коронавірусом під час прийому громадян, бо деякі люди, за його словами, знімали у кабінеті маски. Але найбільш імовірним джерелом інфекції він вважає, зустріч з підприємцями з Центрального ринку, які прийшли до нього 28 липня і пікетували міську раду протягом 5 годин. Пустовіт каже, що люди не дотримувалися дистанції, а деякі були без масок.

"Разом з тим нікого не хочу звинувачувати. Якщо захворів, винен сам. Думаю, що відтепер працівники міської ради зрозуміють чому я жорстко вимагав від них дотримання масочного режиму та інших обмежувальних карантинних заходів і сам, у першу чергу, їх дотримувався. Це були заходи нашої спільної безпеки", - написав він.

Крім того, посадовець закликав не зловживати фактом його захворювання та не пов'язувати ситуацію з відмовою місцевої влади від посилення карантину.

"Не дивлячись на те, що я захворів на COVID-19, я продовжую, як і раніше, виступати рішуче проти спроби необгрунтованого та безпідставного внесення нашого міста Луцьк до "червоної" зони епідемічної небезпеки, і як наслідок можливого створення суттєвих проблем і незручностей для лучан", - підсумував Пустовіт.

До слова, Луцьк тиждень перебував у "червоній" зоні карантину. Але місцева влада відмовилася посилювати карантин. 7 серпня Державна комісія віднесла Луцьк до "помаранчевої" зони, яка передбачає не такі жорсткі обмеження.

Нагадаємо, раніше коронавірусом заразився заступник очільника Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Савченко. Він лікувався вдома і симптоми коронавірусу в нього були відсутні.

Відео Карантинне зонування: Луцьк і Тернопіль здивовані потраплянням до червоної зони

Луцьк, Тернопіль та Кіцманський район Буковини - відсьогодні у червоній карантинній зоні. У цих регіонах мають запровадити  жорсткі обмеження: заборонити роботу громадського транспорту, закрити заклади освіти, ресторани й торгові центри. Рішення розділити Україну на чотири епідемічні зони - зелену, жовту, помаранчеву та червону - у МОЗ ухвалили минулого тижня. Усе через зростання кількості заражень коронавірусом. І в Луцьку, і в Тернополі, які потрапили до червоної зони, таким рішенням МОЗ здивовані. Тамтешня влада запевняє: ситуація у них контрольована, тож садочки, громадський транспорт та заклади харчування працюватимуть і далі. Більше про коронавірус в Україні    

Карантинне зонування: Луцьк і Тернопіль здивовані потраплянням до червоної зони

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин