У Вінниці медики вийшли на протест через невиплачені "коронавірусні" надбавки

Дата публікації
Перегляди
2443
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Вінниці медики вийшли на протест через невиплачені "коронавірусні" надбавки

Декому прийшло підвищення до двох гривень замість 300%.

Мітинг медиків у Вінниці - зранку лікарі та медсестри районної лікарні вийшли вимагати обіцяних грошей. Кажуть, за лікування хворих на COVID-19 їм обіцяли 300 відсотків надбавки до зарплати, натомість люди отримали "голу" ставку - у середньому 4 тисячі гривень, йдеться у ТСН.16:45.

Лише кілька медичних сестер побачили доплату у розмірі півтори гривні на людину. Щодня ризикувати своїм здоров’ям та життям за такі гроші вони не згодні. Тож вимагають від уряду виконувати обіцянку. До медиків приїхали чиновники, вони запевняють: гроші на доплати перераховані. Чому люди їх досі не отримали - обіцяють розібратися.

Поки що медики плакати згорнули та повернулись до роботи. Але вже попередили, якщо їх не почули - готові знову вийти на мітинг.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
2443
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація