У Вінниці на 3 роки посадили студента, який замінив фото мера портретом Гітлера

22-річний вінницький студент, який вивчав інформаційну безпеку в одному з вишів, "зламав" сайт Могилів-Подільської міської ради і замінив фотографію мера міста портретом Гітлера.

У Вінниці до трьох років ув'язнення (з відстрочкою на 2 роки) засуджено 22-річного студента-хакера, який у березні "зламав" сайт Могилів-Подільської міської ради.

Студент, який вивчав інформаційну безпеку в одному з вишів Вінниці, змінив логін та пароль доступу до панелі керування сайта. Внаслідок таких дій доступ до деяких розділів отримали усі користувачі мережі Інтернет, повідомила прес-служба СБУ.

Крім того, хлопець заблокував, викривив та частково знищив інформацію, розміщену на сайті. Зокрема, він замінив на сайті фотографію мера міста Могилів-Подільський Миколи Саволюка портретом Адольфа Гітлера.

СБУ порушила кримінальну справу за статтею "несанкціоноване втручання в роботу комп'ютерних мереж, , що призвело до блокування, викривлення або знищення важливої конфіденційної інформації, котра є власністю держави".

Вироком Ленінського районного суду м. Вінниця обвинуваченого засуджено до трьох років позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки. Ще на 2 роки суд позбавив хлопця права займатися діяльністю у сфері інформаційних технологій.

Читайте також:

Винуватцем смерті студента в міліції визнали тверду підлогу

Американський суд оштрафував українського хакера на півмільйона доларів

Затримано хакера, який влаштував "порносеанс" в центрі Москви

ФБР: українські хакери стали більш небезпечними за російських

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: