Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Вінниці невідомий полює на жінок і штрикає гострим предметом у сідниці

У поліцію та лікарню звернулися чотири постраждалі.

У Вінниці невідомий полює на жінок і штрикає їх гострим предметом. До поліції із такими заявами до них звернулося вже чотири місцеві мешканки, йдеться у ТСН.19:30.

На вінничанку Людмилу напали у дворі, коли вона гуляла з дитиною. За її словами, відчула удар у сідницю. Чоловік швидко втік, а на місці удару вона побачила прокол.

За кілька днів те саме повторилося на іншому кінці міста. Потерпіла Наталя про інцидент написала у соціальній мережі. Пост швидко поширився і виявилося, що Наталя та Людмила не єдині жертви нападника. У коментарях жінки написали про інші подібні випадки.

ВідеоВінниця налякана історіями про чоловіка, який полює на жінок і штрикає їх гострим предметом

У поліції підтверджують - із такими заявами до них звернулося вже чотири містянки. Утім, хто це робить і навіщо, правоохоронці поки що не знають. Що робити в таких випадках - з'ясовувала ТСН.

Вінниця налякана історіями про чоловіка, який полює на жінок і штрикає їх гострим предметом

У поліції кажуть, що до них звернулося чотири жінки із однаковими скаргами. "Ми задіємо всі оперативні і пошукові можливості. Переглядаються відео з камер нагляду. Усі потерпілі описують чоловіка в темній куртці в капюшоні та з рюкзаком", - розказує речниця поліції Вінниччини Анна Олійник.

Жертв нападника направили до центру СНІДу.  Наталя дуже переживає, що невідомий міг її чимось інфікувати.

Головний лікар центру каже, мовляв, ймовірність інфікування таким способом менше одного відсотка, але вона існує. Тому перше, що необхідно робити в таких випадках, бігти до лабораторії. "Здають три аналізи на гепатит Б, С і маркери ВІЛ-інфікування", - каже головний лікар центру профілактики СНІДу Ігор Матковський.

Після здачі аналізів жінкам призначили антиретровірусну терапію, яка, у випадку зараження, не дасть ВІЛ- інфекції поширитись. Проти гепатитів такого лікування не існує. Чи інфікувалися жінки, стане відомо не одразу.

Людмила каже, що тепер побоюється виходити з дому. "Я взагалі не виходила, тільки в п’ятницю, коли аналізи здавала і сьогодні перший раз. Вже налякане все місто", - каже вона.  

Усі первинні аналізи у жінок негативні, тож, якщо протягом року у якоїсь з них виявлять гепатит чи ВІЛ, то справу перекваліфікують з завдання легких тілесних ушкоджень на навмисне зараження. Утім, наразі навіть фоторобота підозрюваного немає, оскільки жодна з жінок не змогла описати нападника.

Кореспондент ТСН Валерій Кузнєцов.

Залиште свій коментар

Вибір редакції