Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Вінниці патрульні врятували вагітну жінку від самогубства

Жінка готова була стрибати з моста в річку

Вінницькі патрульні завадили жінці вкоротити собі віку, йдеться в ТСН.Ранок.

Людину, що стояла за огорожею мосту через річку, побачили випадкові перехожі. Поліцейські, які приїхали за викликом, протягом години вели із нею перемови. Врешті зуміли жінку вхопити й витягнути на міст.

Врятована розповіла, що їй 33 роки,  нині при надії. Втім, що саме штовхнуло її на відчайдушний крок, не зізналася. Потерпілу копи передали медикам.

А кількома днями раніше, коп врятував життя самогубці і зліг з пневмонією. У Луганській області шпиталізували поліцейського, який у Лисичанську витягнув 17-річну дівчину із крижаної води. Коп разом із колегою були на патрулюванні. До них підійшов юнак і сказав, що посварився із дівчиною, і вона хоче зістрибнути із мосту. Поліцейські кинулись у крижану воду за дівчиною, яка все ж стрибнула.

Відео За крок до загибелі: вінницькі патрульні врятували жінку від самогубства

Вінницькі патрульні завадили жінці вкоротити собі віку. Людину, що стояла за огорожею мосту через річку, побачили випадкові перехожі. Поліцейські, які приїхали за викликом, протягом години вели із нею перемови. Врешті зуміли жінку вхопити й витягнути на міст.    

За крок до загибелі: вінницькі патрульні врятували жінку від самогубства

Залиште свій коментар

Вибір редакції