Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Вінниці тюремники кілька днів катували хворого в’язня

Також вони намагались підробити його медичну документацію.

У вінницькій установі виконання покарань № 1 правоохоронці виявили і припинила  нелюдське поводження із в’язнем, що мало ознаки катування.

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Катування у вінницькій в'язниці_1
Генеральна прокуратура України

З’ясувалось, що упродовж кількох діб в’язня з "ознаками розладу здоров’я" тримали у непристосованій камері в жахливих антисанітарних умовах, без світла, водопостачання, каналізації, постільної білизни, засобів особистої гігієни тв належного медичного забезпечення. Також правоохоронці виявили спроби співробітників підробити медичну документацію в’язня.

Катування у вінницькій в'язниці_2
Генеральна прокуратура України

Окрім цього, під час перевірки встановлені систематичні порушення прав в’язнів, засуджених до довічного позбавлення волі. У камерах виявили молотки, пилки, колючо-ріжучі предмети, хімічні речовини, верстати й інші речі, заборонені для вільного обігу серед в’язнів цієї категорії.

Виявлено понад 100 випадків незаконного виконання доручень та інші порушення щодо здійснення оперативно-розшукової діяльності.

Зазначається, що катованому в’язню надали необхідну меддопомогу, забезпечили належні умови тримання та нагляд лікарів. Генпрокуратура зареєструвала кримінальні провадження за ст.ст. 127 (катування), 366 (службове підроблення) КК України.

Нагадаємо, комітет Ради Європи закликав українську владу негайно зреагувати на жахливу ситуацію в українських в'язницях та виправити її. У відомстві назвали українські в'язниці "принизливими" та "жахливими".

ВідеоПоліція затримала чотирьох жителів столиці, які жорстоко катували селянина

Закатували через гроші. Чотирьох жителів столиці, які жорстоко катували 54-річного селянина, затримали на Кіровоградщині. Безробітні молодики увірвалися у хату до самотнього чоловіка, зв'язали його і вимагали віддати усі заощадження. Знущань жертва не витримала. Чоловік помер, а нападники втекли ні з чим. Нині їх затримали за розбій та навмисне вбивство. 

Поліція затримала чотирьох жителів столиці, які жорстоко катували селянина

Залиште свій коментар

Вибір редакції