Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Вінниці вирішують, чи позбавляти матір батьківства за систематичні побиття сина

Проти жінки вже порушували кримінальну справу

Побила до крові і вигнала з дому. У Вінниці першокласник зі сльозами прибіг до школи шукати прихистку. Каже, мати жорстоко покарала його за перекинуту тарілку борщу. Зараз хлопчик у лікарні. А проти жінки відкрили уже друге кримінальне провадження. Бо після першого, теж за побиття сина, довести її провину так і не змогли.

Із синцями та крововиливами по всьому тілу. Таким 7-річного Владислава забрали до лікарні. Зі школи. Туди переляканий хлопчик прибіг і розказав, що мати його побила і вигнала з дому.

«Помітила червоні вуха і садни за вушними, частинами голови. Зап’ястки були усі сині. Він повідомив, що це все нанесла мати», - розповідає заст. директора з виховної роботи.

Вчителі викликали не лише швидку, а й соціальну службу . Бо знали, що мати стусанами виховує сина не вперше.

«У жовтні місяці, коли я побачила у нього за вушком синець, рубчик такий з кровопотьоком синьо-червоний. І на моє запитання, що це таке, ти може вдарився? Віе відповів, що це мене мама побила», - пригадує вчителька.

Проти матері тоді  відкривали  кримінальне провадження. А родину взяли на облік. Чи повернуть тепер їй дитину ще вирішують. Бо після того, як мати провідала сина в лікарні, він почав розповідати, що била його не вона. 

 «Дитина стверджувала, що його побили хлопчики. Тому треба, щоб саме правоохоронні органи з’ясували, хто наніс дитині тілесні ушкодження.  Ми оцінили рівень безпеки в сім’ї як небезпечний», - каже начальник відділу захисту прав дітей служби у справах дітей м. Вінниця Людмила Марценюк.

Тепер проти матері за злісне невиконання обов’язків відкрили ще одне провадження. Мати не пиячить, однак за дитиною як слід не доглядає, кажуть сусіди.

Найімовірніше,  поки тривають експертизи - хлопчика в сім’ю не повернуть.  А вже суд вирішить, чи позбавляти матір батьківських прав. 

ВідеоУ Вінниці мати побила дитину до крові через перекинутий борщ

Першокласник зі сльозами прибіг до школи шукати прихистку. Каже, мати жорстоко покарала його за перекинуту тарілку борщу. Зараз хлопчик у лікарні. А проти жінки відкрили уже друге кримінальне провадження. Бо після першого, теж за побиття сина, довести її провину так і не змогли.

У Вінниці мати побила дитину до крові через перекинутий борщ

Залиште свій коментар

Вибір редакції