Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Вінницькій області на святкуванні випускних масово отруїлися люди

Нині до лікарні доправили понад півсотні людей.

У двох селах Вінницької області після святкування шкільних випускних вечорів з харчовими отруєннями госпіталізували 62 людей.

Про це повідомили у прес-службі ГУ Держпродспоживслужби області.

"Станом на 27 червня 2018 року в інфекційному відділенні Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування та у Чечельницькій лікарні планового лікування перебувають 62 особи, серед яких 23 дитини з ознаками гострої кишкової інфекції", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у всіх госпіталізованих попередньо діагностували "Гострий гастроентероколіт". Нині всі хворі перебувають у стані середнього ступеню важкості.

За даними відомства, загалом у святкуванні випускних вечорів в Чечельницькому районі в с. Бондурівка брали участь 68 осіб та в с. Стратіївка - 85 осіб.

"Спалах виник після святкування випускного вечору у вказаних селах. Святкові вечері проводились в приміщенні сільського будинку культури та в приміщенні школи. Страви для святкування обох випускних вечорів замовлялись та готувались в кафе "Вербка" СТ "Вікторія-П" с. Вербка Чечельницького району та доставлялись до місць проведення заходів (с.Бондурівка, с.Стратіївка) приватним транспортом власника кафе, без холодильного обладнання. Працівники кафе були допущені до роботи  без пройденого медичного огляду в повному об’ємі, технологічного, холодового інвентарю не достатньо, приміщення потребують ремонту. Дослідження питної води, на якій готувалися страви, відсутні", - наголосили у Держпродспоживслужби.

Наразі фахівці відібрали бактеріологічні лабораторні дослідження матеріалу від хворих осіб, працівників кафе "Вербка", проб готових страв, питної води та змивів з об’єктів внутрішнього середовища кафе "Вербка", до адміністративної відповідальності притягнуто власницю кафе та директора Стратіївського НВК.

Своєю чергою поліція області відкрила кримінальне провадження за ознаками порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням, порушникам загрожує покарання у вигляді обмеження волі до трьох років.

Нагадаємо, раніше на Львівщині у літньому таборі отруїлися діти

Залиште свій коментар

Вибір редакції