У Вінниці протести проти забудови

Будівництво торговельно-розважального центру у Вінниці блокують місцеві жителі. Уже чотири дні вони не дають працювати будівельній техніці.

Люди контролюють будівельний майданчик цілодобово. Уже зібрали близько чотирьох сотень підписів проти зведення комплексу.

Мешканці скаржаться, що новобудова забрала в них "зелену зону" перед чотирма дев’ятиповерховими будинками. А через їхні двори проляже дорога до підземного паркінгу, магазина та казино.

Забудова у Вінниці
Ще недавно на цьому місці була зелена зона (Кадр ТСН)
Мешканці будинків мають намір звернутися до суду на протиправні дії Інституту кормів, який віддав свою територію в оренду приватній будівельній фірмі, яка, власне, й розпочала будувати комплекс. Представники ініціативної групи звернулися за підтримкою і до міського голови Вінниці.

Місцева влада поки розбирається у ситуації. "Підприємство, яке починає будівництво, має всі відповідні погодження". — повідомив Володимир Гройсман, міський голова Вінниці. — "Ми повинні сісти і вирішити питання з мешканцями що їх хвилює, в чому бачать порушення. Якщо ці порушення будуть виявлені, ми покараємо забудовників. Якщо ні - треба буде шукати компроміс".

ВідеоПротести проти забудови зеленої зони у Вінниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: