У Вінницькій і Хмельницькій областях зареєстровані перші жертви епідемії грипу

Перші жертви епідемії грипу з'явилися в Хмельницькій і Вінницькій областях, де раніше було запроваджено карантин.

У Вінницькій і Хмельницькій областях зафіксовано перші смерті з моменту початку епідемії грипу і запровадження карантину в Україні.

Так, за словами голови Вінницької облдержадміністрації Олександра Домбровського, в одній із районних лікарень області від пневмонії померла жінка. "На превеликий жаль, ми вимушені констатувати, що вчора ввечері в Томашпільській районній лікарні від пневмонії померла жінка. Всі аналізи, зроблені у цьому випадку, не підтверджують те, що жінка могла хворіти на грип A/H1N1", - сказав чиновник.

Голова Вінницької ОДА повідомив, що загалом по області зареєстровано 49 хворих на пневмонію. "Ми маємо декілька складних випадків із хворими на пневмонію, які зараз перебувають у лікарнях. Один випадок у Могилеві-Подільському, по одному складному випадку захворювання пневмонією зареєстровано у Калиновському, Липовецькому, Крижопільському районах і два випадки у Вінниці", - розповів він.

Також Домбровський зазначив, що станом на 12:00 2 листопада у Вінницькій області не виявленого жодного випадку захворювання на свинячий грип A/H1N. "На сьогоднішній день у Вінницькій області маємо 408 госпіталізованих. Вчора на ранок було 399, сьогодні – 408. Епідеміологічний поріг перевищено у Вінниці – 115,9 людей на 10 тисяч населення. На решті території області захворюваність у 2,5 рази менше епідеміологічного порогу", - відзначив він.

Загалом на Вінничині станом на 2 листопада було офіційно зареєстровано 141 особу, яка захворіла на грип звичайної форми, й близько 3,8 тисячі людей, які звернулися у заклади охорони здоров’я із симптомами ГРВІ.

В той же час, перший смертельний випадок від грипу і ГВРЗ було зафіксовано й у Хмельницькій області.

Нагадаємо, за попередніми даними МОЗ, всього в Україні під час епідемії грипу померли 67 людей. Зокрема, у Львівській області померли 29 людей, Івано-Франківській - 12, Рівненській - 2, Тернопільській - 14, Чернівецькій - 5, Волинській - 2, Закарпатській - 2 людини. Також є інформація про одну смерть на Одещині. Єдиною областю, де не зафіксовано жодного випадку захворювання на грип чи ГРВІ є Луганщина.

За даними МОЗ, 22 смертельних випадки сталися внаслідок свинячого грипу, що вже офіційно підтверджено. Загальна кількість хворих перевищила 255 тисяч, із них 15 тисяч - госпіталізовані.

Читайте також:

Епідемія грипу: кількість хворих перевищила чверть мільйона

МОЗ: в Україні від свинячого грипу померли 67 людей

Головний санлікар: в Україні немає епідемії легеневої чуми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: