У Вінницькій області сталася пожежа на газогоні

Під час спалаху газу ніхто не постраждав. Транспортування газу організоване по інших газогонах. Причина витоку - свищ, що утворився в газогоні.

Витік газу із спалахом стався увечері 24 березня на підземному магістральному газогоні "Прогрес" (діаметр 1420 мм, тиск 50 атм) біля села Олександрівка Жмеринського району Вінницької області.

Про це говориться в повідомленні прес-служби МНС.

Витік газу з подальшим спалахом на поверхні землі стався о 21:35 через свищ, що утворився в газогоні. Газогін обслуговується Панським лінійно-виробничим управлінням магістральних газопроводів. Жертв, потерпілих і загрози населенню немає. Причина спалаху встановлюється.

З 1:47 по 2:40 четверга аварійна бригада Панського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів для ліквідації спалаху і витоку газу перекрила засувки і проводить відбір тиску з аварійної ділянки. Транспортування газу організоване по інших газогонах, без зменшення об'ємів постачань.

О 8:00 керівництво Панського лінійно-виробничого управління магістральних газогонів планує провести обстеження місця події з визначенням порядку і обсягів відновних робіт.

Нагадаємо, магістральний газогін "Прогрес" ("Уренгой-Ужгород II") був введений в експлуатацію в 1988 році.

Читайте також:

Під Алчевськом прорвало газогін

Під Москвою в результаті ДТП вибухнув газогін

Трубу "Одеса-Броди" прорвало

Пожежу на газогоні в Москві гасили 15 годин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: