Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На телеканалі "1+1" продовжується марафон гумору, в рамках якого шість суботніх вечорів поспіль транслюються нові випуски "Вечірнього Кварталу" студії "Квартал 95".

Завтра о 21:15 глядачі побачать новий випуск, в якому актори студії "Квартал 95" жартуватимуть на теми, пов’язані з українськими політиками, машинами з іноземними номерами та появою новітніх гаджетів і роботів.

В одному з номерів актори покажуть, як українські політики таємно дивились фільм "Слуга народу", замаскувавшись під звичайних глядачів.

"Подивимось на цей "кіноляп". Такого ж не може бути, щоб вчитель став президентом? – Звичайно, не може! Ми спочатку перевірили, може чи ні, а вже потім дозволили показ", - обговорюють сюжет серіалу політики у виконанні "квартальців". Трохи згодом до них приєднався столичний міський голова, якого традиційно грає Євген Кошовий:

"Ви ж самі сказали прийти "кінкогніто"!", - здивувався він, знімаючи маску Кінг Конга.

Також до "Вечірнього Кварталу" завітала переможниця "Танців з зірками" Наталя Могилевська, яка поділилась з Юзіком та Євгеном Кошовим своїм рецептом стрункої фігури.

"Коли тебе показують на "плюсах", то трошки видно ще й на іншому каналі" - пожартував Володимир Зеленський, натякаючи на фізичну форму Євгена.

Актори студії "Квартал 95" покажуть номер, в якому торкнуться близької для українців теми транспорту, ввезеного з-за кордону.

"Литва повідомила, що в неї немає такої кількості машин, яка є у Києві з литовськими номерами", - говорить Євген Кошовий в образі прикордонника.

Крім того, у новому випуску "Вечірнього Кварталу" глядачі побачать яскраві виступи відомих виконавців. Гурти "Звери", "Mozgi", "Друга Ріка" та Наталя Могилевська виконають улюблені хіти мільйонів українців.

За додатковою інформацією звертайтеся до Прес-служби 1+1, +38 044 490 0101; www.1plus1.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції