У Вищій раді юстиції пояснили мотиви звільнення скандального судді Оберемка

Сам суддя на засідання ВРЮ не з'явився – його інтереси представляв адвокат.

Майже годину члени Вищої ради юстиції слухали виправдання адвоката за скандальну поведінку судді Макарівського районного суду Київської області Владислава Оберемка. Після чого схвалили рішення про подання президенту України щодо звільнення працівника Феміди, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Як пояснив голова ВРЮ Ігор Бенедисюк, члени органу сподіваються, що історія з нахабною поведінкою Оберемка, котрого працівники ДАІ зупинили за водіння в стані сп'яніння, стане застережним прикладом для всіх інших українських суддів.

"Профілактичну дію наше рішення матиме. Сам розгляд цієї справи, її розголос матиме профілактичні дії. Такої зухвалої поведінки, яку ми бачили, я думаю – навряд чи. Хіба що якісь самогубці можуть це робити", - сказав Бенедисюк, коментуючи прийняте рішення.

Нещодавно стало відомо, що після розголосу справи та розгляду її в раді юстиції суддя Оберемко пішов у декрет – відпустку із догляду за дитиною. Тепер його звільнення суперечитиме закону про працю.

Попри це на таємному голосуванні члени ВРЮ одноголосно схвалили направити президентові подання на звільнення скандаліста.

Кореспондент ТСН Дмитро Святненко

ВідеоВища рада юстиції звільнила скандального суддю Владислава Оберемка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: