Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Вишгородському райсуді відхрестилися від родинних зв’язків із вбивцею сестри Ноздровської

Суддя Купрієнко з травня 2017 року звільнений Вищою радою правосуддя з посади судді Вишгородського районного суду Київської області.

У Вишгородському районному суді Київської області заявили, що судді не мають жодних родинних чи будь-яких інших зв’язків: «з Ноздровською І.С., подружжям Дуняк,  громадянами  Сапатінським М.А. та  Россошанським Д.Ю».

Так у прес-службі відреагували на інформацію про суддю Купрієнка, яка була оприлюднена у ЗМІ.

«До уваги громадськості: Купрієнко С.І. звільнений у відставку у травні 2017 року та не входить до складу суддів Вишгородського районного суду Київської області», - йдеться у повідомленні суду.

ВідеоСлідство вважає, що правозахисницю Ноздровську вбили через професійну діяльність

Убивство правозахисниці Ноздровської. Головна версія слідства - професійна діяльність. Найімовірніше, остання справа, якою жінка займалась і з приводу якої отримувала погрози. Йдеться про смертельний наїзд на її сестру і спробу винуватця зі зв’язками уникнути покарання. Убивство Ірини Ноздровської, тіло якої напередодні знайшли у річці на Київщині, збурило суспільство. І вже сьогодні кількасот людей зібрались під головним управлінням Нацполіції Київської області.

Слідство вважає, що правозахисницю Ноздровську вбили через професійну діяльність

У штаті Вишгородського районного суду Київської області перебуває 10 суддів (одна посада судді вакантна), з них діючих фактично 4 судді, які розглядають всі категорії справ : судді Баличева М.Б., Котлярова І.Ю., Рудюк О.Д. та Чірков Г.Є.

Згідно з повідомленням суду, Купрієнко був звільнення у зв’язку з поданням заяви про відставку

«Купрієнко С.І. фактично обіймав посаду голови суду в період з 08 жовтня 2007 року на підставі рішення Ради суддів України від 28 вересня 2007 року № 97 «Про призначення голів та заступників голів місцевих загальних судів»  по 07 лютого 2012 року на підставі рішення Вищої ради юстиції від 07 лютого 2012 року № 142/о/15-12 «Про звільнення Купрієнка С.І. з посади голови Вишгородського районного суд Київської області», - йдеться у повідомленні суду.

Нагадаємо, 1 січня в одній із річок у Київській області знайшли тіло Ноздровської, яка зникла за кілька днів до цього. Жінка особисто вела справу в суді про ДТП, у якій загинула її сестра. Смертельна аварія сталася 30 вересня 2015 року у селі Демидів Вишгородського району Київської області. Дмитро Россошанський, перебуваючи в стані наркотичного сп'яніння, на своїй машині збив на смерть односельчанку, 26-річну Світлану Сапатинську. Дядько винуватця ДТП на той момент був головою Вишгородського районного суду. Родичі і друзі Россошанського неодноразово погрожували розправою Ірині та її родині, про що є зареєстровані кримінальні провадження.

2 січня на мітинг до головного управління МВС у Києві вийшли близько 500 людей, які вимагають знайти вбивць правозахисниці Ірини Ноздровської.

Залиште свій коментар

Вибір редакції