У вівторок Мартиненка звільнять з посади керівника НУ-НС

За відставку Мартиненка зібрано більшість - 39 підписів народних депутатів, які входять у фракцію НУ-НС.

Миколу Мартиненка у вівторок, 9 червня, буде звільнено з посади керівника парламентської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".

Джерело у фракції повідомило, що за відставку Мартиненка зібрано більшість - 39 підписів народних депутатів, які входять у фракцію НУ-НС.

Підписні листи буде передано у вівторок керівництву Верховної ради.

Нагадаємо, 16 січня Микола Мартиненко був обраний на посаду голови фракції НУ-НС у Верховній раді.

Раніше Роман Зварич та В'ячеслав Кириленко склали з себе повноваження голови та заступника голови фракції НУ-НС. Кириленко заявив, що не хоче бути "главою меншості фракції НУ-НС".

У свою чергу Зварич сказав, що що йому не зрозуміти "величину інтелектуального рівня" людей у фракції, які стверджують, що коаліція створена, але в той же час заявляють, що необхідні підписи для її створення.

У березні заступник глави Секретаріату президента Андрій Кислинський повідомив, що на з‘їзді партії "Народний Союз Наша Україна" мали прийняти рішення про позбавлення народного депутата, керівника Київського міського осередку НСНУ Миколи Мартиненка депутатського мандату через висловлювання у бік президента.

Як повідомляв, Микола Мартиненко заявив, що Ющенкові слід покинути партію НСНУ, яку він наразі очолює.

"Я бачу майбутнє партії без Віктора Ющенка. Треба партійному суспільству дати можливість визначитися, хто буде лідером, куди йти, яким чином йти, які ідеї сповідувати", - заявив Мартиненко.

Раніше Мартиненко входив у групу так званих "любих друзів" - людей, максимально наближених до президента. Серед них також називалися Олександр Третьяков, Давид Жванія, Петро Порошенко, Євген Червоненко та інші.

Зараз більшість цих людей не підтримують тісних контактів з Ющенком або знаходяться з ним у відвертій політичній конфронтації.

Читайте також:

НУ-НС обрав собі нового голову

Кириленко і Зварич пояснили, чому подали у відставку

У лідера фракції НУ-НС відберуть депутатський мандат

Ющенко готує дострокові парламентські вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: