У вівторок на Донеччині протестуватимуть проти закриття української школи

У день 15-річчя Конституції України до будівлі школи прийдуть всі, хто не згоден з ліквідацією навчального закладу з українською мовою навчання.

У вівторок 28 червня в місті Макіївці Донецької області батьки учнів школи №3 і жителі селища, в якому розташований цей навчальний заклад, проведуть акцію протесту проти закриття школи.

Про це повідомили батьки ініціативної групи, які подали міській владі необхідну заявку на проведення акції.

Вони зазначили, що завтра, в день 15-річчя Конституції України, до будівлі школи прийдуть всі, хто не згоден з ліквідацією в селищі ім. Кірова школи з українською мовою навчання.

Батьки підкреслили, що вони протестуватимуть проти закриття школи, а значить, проти порушення Конституції України і вийдуть під гаслом "Ми - за наші школи і за життя на селищах!".

"Ми ще раз хоч нагадати владі, що ми не згодні із закриттям школи. Ми хочемо повноцінно жити на своєму селищі, щоб у нас був учбовий заклад для наших дітей", - заявив один із членів ініціативної групи батьків.

Як повідомлялось, в Макіївці матері трьох учнів, які навчаються в школах №3, № 27 і № 100 подали адміністративний позов до центрально-міського районного суду з вимогою скасувати рішення Макіївської міської ради від 25 березня про ліквідації цих шкіл.

У місті вже відбулися два судові засідання, але суд вже тричі відмовляє батькам в забезпеченні позову, тобто, припиненні рішення міськради про закриття шкіл до винесення остаточного вердикту суду. І тому з будівель шкіл незаконно вивозяться меблі, шкільне оснащення і устаткування, хоча ці школи офіційно повинні функціонувати до 31 серпня 2011 року. Наступне засідання суду призначено на 5 липня.

Нагадаємо, у Донецькій області в 2011 році планується закриття 26 загальноосвітніх шкіл. Закриття учбових закладів відбуватиметься згідно розробленої "Регіональної дорожньої карти щодо оптимізації мережі бюджетних установ і витрат місцевих бюджетів на їх утримання".

Читайте також:

Закриття шкіл у Макіївці: батьки збираються стукати, кричати, мітингувати

У Макіївці учнів школи переселять до інтернату посеред ринку

У Макіївці батьки учнів української школи відстояли навчальний заклад

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: