Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У воді з Каховського водосховища не знайшли отруйних речовин

Тепер шукатимуть джерело, яке розповсюдило неправдиву інформацію.

Повторне дослідження води на Дніпропетровщині показало, що вона у задовільному стані і шкідливих речовин не містить, про це йдеться у ТСН.16:45.

Усе це відбулось на тлі закриття шкіл та дитсадків, а тридцятьом тисячам жителів узагалі заборонили вживати воду з кранів. Екстрені заходи кілька днів тому запровадили одразу три місцеві громади: Зеленодольська, Апостолівська та Грушівська. Адже у пробах води з Каховського водосховища начебто виявили пестициди.

І от врешті сьогодні по обіді надійшли додаткові результати досліджень. Пестицидів у воді не виявлено. Тож усі застережні заходи одразу скасували, воду вживати дозволили. Водночас поліція вже розслідує, чи було забруднення та з яких причин.

"Вода в задовільному стані. Будемо розбиратися, чому в нас виникла така ситуація в районі, звідки взялася інформація про забруднення", - повідомив голова Апостолівської РДА Сергій Патоєв.

Джерела забруднення шукали, але не знайшли. Втім, людей попередили про небезпеку. У крамницях почався ажіотаж - жителі змітали з полиць питну воду у пляшках.

Відео У Дніпропетровській області через забруднення водойми пестицидами закрили школи й дитячі садки

Хімікати у Каховському водосховищі. У Дніпропетровській області - у Зеленодольську й Апостоловому - через забруднення водойми пестицидами закрили школи й дитячі садки. Місцева влада рекомендує до оголошення результатів лабораторних досліджень не пити воду з крану й не використовувати її для приготування їжі. Підтвердження того, що вода небезпечна для людей, наразі немає.

У Дніпропетровській області через забруднення водойми пестицидами закрили школи й дитячі садки

Залиште свій коментар

Вибір редакції