У Волинській області обмежили час для відвідування кафе та ресторанів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кафе працюватимуть до 22 години.

У кафе та ресторанах у Волинській області запровадили нові обмеження через збільшення кількості хворих на коронавірус. Закладам громадського харчування дозволено обслуговувати клієнтів лише до 22:00 і тільки на літніх майданчиках.

Відповідне рішення 26 червня ухвалила обласна комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає Волинська ОДА.

Посилити карантинні обмеження в регіоні ухвалили через тенденцію до зростання кількості нових хворих на коронавірус. Зокрема, за добу додалося ще 72 випадки COVID-19. Загалом там вже 2 096 інфікованих.

"Ситуація складається не найкраща, тому ми змушені ввести додаткові карантинні заходи. Окрім того, необхідно посилити й перевірки на дотримання карантинних вимог, особливо це стосується відпочинкових баз, які попри заборону – працюють", - пояснив голова ОДА Юрій Погуляко.

Також громадянам не рекомендують проводити на території області масові заходи з кількістю учасників понад 10 осіб.

"Шкода, але ми не послаблюємо, а лише посилюємо карантиннні заходи. Тому просимо всіх жителів: будьте обережні, зберігайте дистанцію, мийте руки та одягайте маску", – сказала заступниця голови ОДА Тетяна Щербак під час брифінгу.

Як повідомлялося раніше, фахівці Держпродспоживслужби регулярно проводять рейди у кафе та ресторанах, перевіряючи дотримання карантину. Під час щоденних перевірок виявляють до 50-70 порушень у закладах громадського харчування. Вони спостерігаються саме у ресторанних комплексах.

Відео У Києві дозволили відкрити закриті приміщення в кафе та ресторанах, але з новими правилами

Ресторанні зали запрацювали. У столиці дозволили відкрити не лише літні тераси, а й закриті приміщення в кафе та ресторанах. Серед нових правил - обовְ’язково проводжати гостей до їхніх столиків. А ще дозволили працювати кінотеатрам, щоправда, там показувати фільми не квапляться. Чи є гості в ресторанах, та наскільки готові до нових правил роботи заклади та кінозали – у сюжеті.

У Києві дозволили відкрити закриті приміщення в кафе та ресторанах, але з новими правилами

Залиште свій коментар

Вибір редакції