Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У волинському лісництві невідомі застрелили сім ланей. Тварин мали випустити у дику природу

Тварини жили у вольєрі посеред лісу.

На Волині в одному із лісництв посеред ночі невідомі розстріляли ланей. Семеро самиць мешкали у вольєрі посеред лісу. Їх підгодовували, щоб через два тижні випустити у дику природу, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

На відео, яке відзняли лісники, видно, що тіла усіх семи ланей розкидані по вольєру. У кожної були прострілені голова та шия.

Усі загиблі лані – молоді самки від двох до чотирьох років. Їх закупили два роки тому. Мешкали вони разом з оленями в облаштованому посеред лісу вольєрі площею дев’ять гектарів. Однак цілилися зловмисники лише в ланей.

"Професіонал був, бо всі постріли були в голову. Шию. Не кожний мисливець може так влучити", - каже лісничий Воротнівського лісництва Юрій Курчик.

Охоронець, який тої ночі чергував, розповідає, що жодних пострілів не чув. "Це була нарізна зброя малого калібру. Швидше за все, використовували глушники", - каже головний лісничий Звірівського лісництва Вадим Читкайло.

Відео У лісництві на Волині невідомі вночі розстріляли ланей

Семеро самичок мешкали у вольєрі посеред лісу. Їх підгодовували, щоб за два тижні випустити у дику природу. Зловмисники пробралися за огорожу і перестріляли усіх. Хто і чому наважився на таке - у сюжеті.  

У лісництві на Волині невідомі вночі розстріляли ланей

Своює чергою, місцеві стверджують, що вночі в лісі таки стріляли. Правда, де саме не знають. "Разів з п’ять були постріли. Це було звечора", - каже місцева жителька Оксана Коваль.

Наразі усю інформацію перевіряє поліція. За фактом убивства тварин порушили кримінальне провадження. Тіла мертвих ланей забрали на експертизу.

Хто міг це зробити - поки що лише припущення. Лісівники кажуть, якби це були браконьєри, вони б забрали з собо тушки. Тож імовірно, хтось безжально розстрілював звірів, розважаючись.

Кореспондентка ТСН Тетяна Хомич.

Залиште свій коментар

Вибір редакції