Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Вознесеньку засудили батька-педофіла, який роками ґвалтував доньку

У Вознесеньку засудили батька-педофіла, який роками ґвалтував доньку

Дівчинка має вади розвитку і зізналась психолагам, що батько "робить їй боляче".

У місті Вознесенську Миколаївської області засудили 40-річного батька-педофіла, який протягом кількох років ґвалтував свою дитину.

Про це пише видання "Факты". 

В грудні 2019 року чоловік був затриманий за підозрою у зґвалтуванні 11-річної дочки, мати якої померла. Дівчинка має затримки в розвитку і відвідує спецшколу-інтернат. Батько, який також має проблеми зі здоров'ям, забирав дочку на вихідні. Правда спливла, коли дівчинка зізналася шкільному психологу, що її тато «п'є горілку» і робить боляче. Про це зі школи повідомили в соціальну службу і поліцію.

"В прокуратурі Миколаївської області, ювенальним прокурором Вознесенської місцевої прокуратури підтримано публічне звинувачення в кримінальному провадженні щодо згаданого жителя Вознесенська. Під час судового розгляду встановлено і доведено, що обвинувачений, застосовуючи фізичне і психологічне насильство, систематично ґвалтував свою дочку", - зазначає видання.

Колегія суддів Вознесенського міськрайонного суду призначила чоловікові покарання у вигляді 13 років позбавлення волі.

А у Жовківському районі Львівської області оголосили підозру 45-річному чоловіку, який розбестив двох дівчат віком у 6 та 7 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції