У впровадженні платних послуг для вишів звинуватили попередній уряд

Янукович заявив, що ухвалені Міністерством освіти постанови не враховують інтересів студентів, але відповідальність за ці дії поклав на попередній уряд.

Президент України Віктор Янукович заявляє, що рішення, які були ухвалені Міністерством освіти, щодо надання платних послуг у вишах не враховували інтереси молоді.

Про це він заявив в інтерв'ю одному з українських телеканалів.

"Я вважаю, що ті рішення про надання платних послуг не врахували дуже багато інтересів молоді. Це і життя молодих людей, і функціонування вузів", – сказав Президент.

При цьому він зауважив, що такі рішення ухвалювало Міносвіти, у складі якого є чимало підрозділів та інструментів.

За словами Януковича, він обговорював це питання з прем'єром Миколою Азаровим. Останній заявив, що "це рішення не уряду Азарова, а попереднього".

Крім того, Президент вважає, що подібні новації треба було розглядати і ухвалювати до початку навчального року, а не під час навчання, що й викликало невдоволення студентів.

Як повідомлялось раніше, Кабінет міністрів України 27 серпня ухвалив постанову № 796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності».

11 жовтня Президент Віктор Янукович виступив проти запровадження нових платних послуг для студентів і вимагав від прем'єр-міністра Миколи Азарова переглянути відповідну урядову постанову.

12 жовтня уряд змінив постанову про перелік платних послуг для студентів, вилучивши частину згаданих положень.

Читайте також:

Уряд зобов’язав вузи шукати випускникам роботу

Кабмін узаконив побори в вузах

Янукович заявив, що в Україні занадто багато вузів – треба їх скоротити

Азаров відбере у Януковича право надавати університетам національний статус

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: