У ВР створили "Народну опозицію"

Чечетов заявив про створення у Раді "Народної опозиції" у складі ПР, БЛ і КПУ, яка не голосуватиме за Тимошенко.

"Регіонал" Михайло Чечетов заявляє про створення в парламенті "Народної опозиції", яка не голосуватиме за прем'єрство Юлії Тимошенко.

Про це він сказав, відповідаючи на питання журналістів в четвер.

За його словами, до складу цієї опозиції увійшли фракції Партії регіонів, комуністів і Блоку Литвина.

Михайло Чечетов
УНІАН
Михайло Чечетов обіцяє боротися з "антинародною казарменою більшістю"
"Жодного голосу за Тимошенко Партія регіонів, Блок Литвина і партія комуністів не дадуть. Вони складають народну опозицію антинародній казарменій більшості", - сказав він.

Водночас він додав, що подання кандидатури Тимошенко виконане без порушення процедури, і "треба віддати належне цьому молодому, талановитому державному менеджеру (спікеру Яценюку – ред.)", який регламенту досі не порушив.

Крім того, він сказав, що Партія регіонів відмовляється від претензій на посаду першого віце-спікера і підтримуватиме при обранні на цю посаду представника будь-якої фракції, яка "входить до "Народної опозиції".

На питання, коли буде формалізована діяльність цієї опозиції і чи знає Литвин про те, що він входить до її складу, Чечетов сказав: "Це питання наступного порядку".

Він додав, що причиною його до висновку про існування цієї опозиції стала консолідована діяльність усіх трьох фракцій у парламенті, а саме те, що вони "ставлять інтереси держави вище партійних і корпоративних".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: