Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Всесвітній день людини з синдромом Дауна працівники групи "1+1 медіа" долучились до міжнародного флешмобу Lots of socks та зібрали понад 66 тисяч гривень на підтримку сонячних діток.

21 березня 10 топ-менеджерів медіагрупи працювали в незвичному для себе амплуа – були продавцями імпровізованої крамнички в головному офісі та за благодійні внески дарували колегам яскраві шкарпетки. Кожна людина, яка хотіла висловити солідарність із людьми з синдромом Дауна, саме цього дня могла вдягти непарні кольорові шкарпетки і за допомогою такого незвичайного аксесуару відчути себе "інакшим", дізнатися, як це — відрізнятися від інших.

Вже другий рік поспіль протягом 5 годин корпоративного волонтерства топ-менеджери залучають колег до соціальної активності, де кожен може зробити внесок у програми розвитку сонячних дітей, де малюків вчать говорити, рахувати, писати та інтегруватися в суспільство. Під час таких заходів працівники відчувають себе єдиною командою, котра робить добрі справи.

"Торік у ролі продавця у благодійній крамниці мені було ніяково торгуватись. А вже цього разу зняв обмеження, тому що мета – це не я, а особливі діти. Наступного разу, колеги, не проходьте повз та не відвертайте, будь ласка, очей, бо їхні очі все одно будуть дивитися на вас. І низький уклін тим, хто купив шкарпетки!" – каже генеральний директор "1+1 медіа" Олександр Ткаченко.

Переглянути, як це відбувалось, можна у сюжетах ТСН:

ВідеоВ офісі "1+1" продають різнокольорові шкарпетки, аби підтримати людей із синдромом Дауна

У світі сьогодні відзначають день людей із синдромом Дауна. Аби відчути, як це - бути не таким як усі, ловити на собі чужі погляди сповнені часом цікавості, а часом - страху і відрази, цього дня волонтери радять пересічним людям одягнути непарні шкарпетки. Таку акцію влаштували і в офісі "1+1".

В офісі "1+1" продають різнокольорові шкарпетки, аби підтримати людей із синдромом Дауна

ВідеоЛюди по всьому світу надягають різнокольорові шкарпетки, аби підтримати людей із синдромом Дауна

12 років тому, за пропозицією генетика Женевського університету, у світі започаткували традицію в цей день - вдягати різні шкарпетки. Все для того, аби відчути на собі, як це - бути не таким, як усі і ловити на собі чужі погляди сповнені часом цікавості, а часом страху і відрази. Таку акцію вже традиційно влаштовують і в офісі "1+1".

Люди по всьому світу надягають різнокольорові шкарпетки, аби підтримати людей із синдромом Дауна

За результатами акції 2018 року зібрано понад 66 000 гривень. Таким чином, працівники медіагрупи встановили новий рекорд, адже ця цифра майже вдвічі перевищує минулорічну.

"Частина зібраних коштів піде на підтримку програм Центру раннього розвитку, де надається допомога сонячним дітям від народження і до 8 років, а також їхнім батькам. Ми бачимо велику потребу у розширенні спектру послуг, щоб якомога раніше можна було надати експертну допомогу сім’ям. Також частину коштів буде направлено на проект з працевлаштування та супроводу на робочому місці молодих людей із синдромом Дауна", – розповідає президент всеукраїнської благодійної організації "Даун Синдром" Олена Большаніна.

21 березня до студії ранкового шоу "Сніданок з 1+1" завітали координаторка проекту "Підтримане працевлаштування" ВБО "Даун Синдром" Іванна Віхтинська та учасниця проекту Ганна Сопот.

Ганна працює у пекарні гіпермаркету – фасує та викладає у торговий зал готові вироби, допомагає готувати тісто для випічки тощо. І робить вона це з такою радістю та усмішкою на обличчі, що настрій піднімається у всіх навколо.

Підтримане працевлаштування – це отримання людиною з інвалідністю оплачуваної роботи на відкритому ринку праці в інтеграційному робочому середовищі та з постійною підтримкою. Головна ідея такої моделі полягає в тому, щоб зробити цей процес комфортним як для особи з інвалідністю, так і для роботодавця. Входження у робочий процес відбувається із супроводом соціального педагога.

Працевлаштування людей із синдромом Дауна – це для нашої країни поки що досить екзотична тема. Менше з тим, воно можливе. Це важливий елемент соціальної інклюзії, коли внаслідок реальної щоденної взаємодії люди приймають одне одного. Люди з особливостями дуже товариські й позитивно впливають на колектив. А працівники, своєю чергою, починають цінувати те, що до цього приймали як належне: здоров’я, роботу, сім’ю", – каже Іванна Віхтинська.

Більше інформації можна дізнатись, переглянувши інтерв’ю.

ВідеоКоординатор проекту "Підтримане працевлаштування" розповіла про ринок праці для людей із синдромом Дауна

У нас в гостях координатор проекту "Підтримане працевлаштування" ВБО "Даун Синдром" Іванна Віхтинська та учасниця проекту Анна Сопот. Іванна займається працевлаштуванням людей з синдромом Дауна і розповість, як змінюється ставлення суспільства до людей такими особливостями. 

Координатор проекту "Підтримане працевлаштування" розповіла про ринок праці для людей із синдромом Дауна

Залиште свій коментар

Вибір редакції