У всіх населених пунктах швидкісний інтернет може з'явитися упродовж трьох років - міністр

Дата публікації
Перегляди
1006
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У всіх населених пунктах швидкісний інтернет може з'явитися упродовж трьох років - міністр

Фото: Firestock

Це одна з цілей Міністерства цифрової трансформації.

Упродовж трьох років усі населені пункти і соціальні об'єкти забезпечать високошвидкісним інтернетом.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідоми віце-прем'єр, міністр в цифрової трансформації Михайло Федоров. Міністерство підписало меморандум із представниками галузі. 

За його словами, це одна із цілей його відомства. "Це сильно вплине на темпи розвитку держави і бізнесу. Доступ до Мережі, до інформації відкриває нові можливості. Я, як людина, яка закінчила факультет соціології, навіть термін такий придумав - "е-соціалізація", - написав Федоров.

Зараз міністерство має кілька завдань підготовувати методологію вивчення (кейс-стаді - максимальна кількість методів), визначити формат комунікації. 

За словами Федорова, відомство у взаємодії з представниками галузі розроблятиме онлайн-карту з реальним покриттям мережі та можливістю подивитися ситуацію із забезпеченням інтернетом кожного населеного пункту та зворотнім зв'язком.

Як повідомлялося раніше, президент Володимир Зеленський під час представлення очільника Рівненщини поскаржився на те, що всю дорогу з аеропорту їхав без доступу до телефонного та інтернет-зв’язку. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1006
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація