У вузах через рік запровадять нову систему прийому документів

Міносвіти після резонансної вступної кампанії-2010 вирішило спростити процедуру подання абітурієнтами документів.

У Міністерстві освіти і науки планують у 2011 році ввести електронну систему прийому документів у вищі навчальні заклади. Про це в ході наради заявив профільний міністр Дмитро Табачник.

Табачник уточнив: "Нами отримано завдання подумати над запровадженням - і ця пропозиція багатьох ректорів, керівників управлінь освіти - електронної системи прийому документів від тих, хто поступає в 2011 році".

Крім того, в міністерстві думають над зміною термінів вступної кампанії. За словами Табачника, проект правил прийому у вузи в 2011 році буде розміщено на сайті міністерства через кілька днів після завершення поточної вступної кампанії.

Нагадаємо, цього року через скорочення термінів подачі документів абітурієнтам довелося вистоювати величезні черги до приймальних комісій. І навіть після критики прем'єра Миколи Азарова у зв'язку з погано організованою вступною кампанією міністр Табачник продовжував наполягати: "Усі розмови про те, що хтось не встигає подати заяву, - це істерика преси і суперактивних батьків".

Врешті-решт термін вступної кампанії все-таки було продовжено на п'ять днів, до 5 серпня, "зважаючи на численні звернення абітурієнтів та їхніх батьків".

Читайте також:

Топ-місця в рейтингах вузів дістались "липовим" переможцям олімпіад

Вступну кампанію в Україні продовжено на п'ять днів

Табачник знайшов спосіб позбутися черг до вузів

ВідеоУ вузах через рік запровадять нову систему прийому документів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: