У Януковича назвали найпопулярніші питання президенту

Серед найпопулярніших питань, які українці поставили президентові, лідером стало питання: коли Янукович піде у відставку, разом з його "високопрофесійною командою".

Триває відбір запитань президенту Віктору Януковичу, на які він буде відповідати 25 лютого в рамках телепроекту "Розмова з країною"

14% питань у тій чи іншій мірі стосуються пенсійних виплат. За інформацією адміністрації президента, за тиждень з 14 по 20 лютого надійшло майже 10 тис. питань. Найбільше запитань ставлять жителі Донецької області (11% від загальної кількості), Києва (10%) та Дніпропетровській області (9%). Малоактивні мешканці Рівненської, Тернопільської, Закарпатської, Волинської та Чернівецької областей (по 1%).

Крім пенсійної реформи, пенсійного віку, в тому числі для жінок, пенсій для "дітей війни" і військовослужбовців, громадян також цікавлять економічні питання (12% від загальної кількості). 7% питань стосуються роботи банків і фінансового сектора. Громадяни просять прояснити, що буде з вкладами збанкрутілих банків, кредитних спілок, вкладами в Ощадбанку СРСР.

Як повідомляє прес-служба президента, ще 7% питань присвячені роботі органів державної та місцевої влади. По 5% питань стосуються політики та роботи медичних установ. Найменше громадяни хочуть послухати про трактування історії, міжнародного життя, культуру (близько 1% усіх питань).

"Кожен, хто надіслав запитання президенту і не встиг отримати відповідь під час прямого ефіру, отримає його після закінчення телепроекту", - пообіцяв голова адміністрації президента Сергій Льовочкін.

Нагадаємо, focus.ua збирає питання, які хвилюють користувачів - щоб визначити ТОП-10 найбільш популярних і поставити їх, а також порівняти з тими, які в підсумку дійдуть до президента. Поки що найпопулярніше питання звучить наступним чином: "Коли ви, Як поважаючий себе чоловік, підете у відставку, разом з вашою високопрофесійною командою?!".

Читайте також:

Янукович увійшов до трійки найпопулярніших чоловіків у російських ЗМІ

Янукович до кінця року сформує "нову еліту нації"

Янукович напише нову Конституцію України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: