ПР готова переглянути закон про Голодомор

Коментуючи рішення ПАРЄ, яка не визнала Голодомор геноцидом українців, в Партії регіонів не виключили можливість перегляду відповідного закону в Україні.

Закон, який визначає Голодомор геноцидом українського народу, може бути переглянутий.

Таку думку вісловила депутата від Партії регіонів Юлія Новікова в ефірі одного з українських телеканалів.

Відповідаючи на питання, чи буде переглянутий цей закон після рішення ПАРЄ, яка не визнала Голодомор геноцидом українців, вона заявила: "Ми не повинні бути однобокими в нашому підході".

"Вивчило європейське співтовариство історичні факти і дійшло висновку, що це була боротьба сталінського режиму з класом заможних селян", - сказала депутат.

Новікова зазначила, що "знищувався саме клас на території кількох радянських республік".

"Несправедливо говорити про те, що це була політика Росії по відношенню до України", - сказала вона.

"Я не думаю, що є необхідність терміново переглядати якісь закони, прийняті всередині України, але якщо буде на те воля суб'єкта законодавчої ініціативи, такий законопроект може бути розглянутий всередині парламенту і буде прийнято відповідне рішення", - зазначила депутат.

За словами Новікової, з оцінкою ПАРЄ цих подій "буде рахуватися все європейське співтовариство, в тому числі і Україна" і це рішення було прийнято "після дослідження об'єктивних фактів".

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) відмовилася визнати Голодомор геноцидом українського народу.

При цьому депутати ПАРЄ зазначили, що в Україні, яка постраждала найбільше від насильницької колективізації, Голодомор був визнаний геноцидом рішенням Верховної ради.

Як повідомлялося, президент Віктор Янукович виступив у Страсбурзі напередодні ухвалення резолюції. Він заявив, що Голодомор не можна визнавати геноцидом українців. "Це була трагедія, спільна трагедія держав, що входили до СРСР”, - сказав він.

Заява Януковича викликала обурення в партії екс-президента Віктора Ющенка, який, як відомо, послідовно проводив політику задля визнання міжнародною спільнотою Голодомора геноцидом українського народу.

Читайте також:

ПАСЕ: визнання Голодомору геноцидом українців - політичний проект Ющенко

Європа не визнала Голодомор геноцидом українців

Янукович не вважає Голодомор геноцидом українців

У Києві Леніна поставили навколішки перед пам'ятником жертвам Голодомору

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: