У Януковича розповіли, коли російська мова стане державною

За інформацією Ганни Герман, російська мова буде державною, коли у ВР буде більшість у 300 голосів, що підтримає Партію регіонів.

Верховна рада зможе зробити російську мову другою державною в Україні, коли в парламенті буде більшість із 300 депутатів, які розділятимуть позицію Партії регіонів.

Про це заявила заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман в ефірі телеканалу ТВi. "Якщо 300 депутатів будуть розділяти позицію і програмні засади Партії регіонів, звичайно тоді буде змінена Конституція, і Партія регіонів зробить, себто Верховна рада, зробить російську мову другою державною", - сказала вона.

"У нас в програмі записано, що російська мова, як друга державна. Але щоб зреалізувати цей постулат програми треба щоб цього хотіла майже вся Україна, це значить щоб майже всі депутати в Верховній раді були від Партії регіонів і сповідували програмні засади Партії регіонів", - наголосила політик.

"Без цього не можна змінити Конституцію. Якщо цього захоче вся Україна, що ж, доведеться це зробити", - додала вона.

Герман зазначила, що "поки народ не делегував конституційної більшості депутатів, доти ми не маємо права казати, що вся Україна хоче російської мови, як другої державної".

Нагадаємо, раніше президент Віктор Янукович заявляв, що українська мова залишиться єдиною державною в Україні. Разом із тим, до виборів він обіцяв надати державний статус і російській.

У той же час, ВР повинна розглянути законопроект, згідно з яким російська та інші мови національних меншин отримають офіційний статус регіональних в Україні.

Читайте також:

ПР: російська мова стане регіональною по всій Україні

Шуфрич у Львові відмовився спілкуватися російською

У Держдумі РФ наполягають на офіційному статусі російської мови в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: