У Януковича сподіваються догодити і пенсіонерам, і МВФ

В Адміністрації Януковича розповіли, що МВФ може дати Україні транш, якщо їй вдасться підвищити соцстандарти та при цьому не допустити збільшення дефіциту бюджету.

Перший заступник голови Адміністрації президента Ірина Акімова вважає, що Україна зможе продовжити співпрацю з Міжнародним валютним фондом.

Вона також висловила впевненість, що якщо країна зможе підвищити соціальні стандарти та при цьому зберегти бездефіцитність бюджету, то зможе розраховувати на наступний транш від МВФ.

За словами Акімової, саме такі умови ставили представники фонду в минулому році.

Перший заступник нової Адміністрації президента також впевнена, що отримання кредиту від МВФ допоможе України оптимізувати стан речей в реальному секторі економіки.

Нагадаємо, МВФ призупинив співпрацю з Україною минулого року через політичну нестабільність і президентські вибори. Сторони не змогли домовитися про виділення четвертого траншу фонду в розмірі 3,8 мільярда доларів.

Фонд у листопаді 2008 року ухвалив рішення про надання Україні дворічної програми кредитування stand-by на суму близько 16,4 мільярда доларів. З початку 2008 року Україна одержала вже три транші на загальну суму 12 мільярдів доларів.

Переговори про четвертий транш МВФ припинив наприкінці жовтня минулого року. Пізніше фонд заявив про можливість відновлення роботи в Україні після формування консолідованої позиції української влади в питанні реалізації антикризових заходів і ухвалення держбюджету-2010.

Зазначимо, що фонд був проти підвищення пенсій та зарплат бюджетникам, котрі ініціювала минулого року Партія регіонів.

Читайте також:

МВФ спростував інформацію про відновлення співпраці з Україною

МВФ вважає, що Україні вистачить власних коштів

ЄС: Україна повинна терміново повернутися до співпраці з МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: