У Януковича вимагають продовжити суд по виборах

Судовий процес за позовом Тимошенко щодо результатів виборів має буде доведений до кінця, наполягає довірений Віктора Януковича у Вищому адмінсуді Олександр Лавринович.

Розгляд справи за позовом Юлії Тимошенко у ВАСУ
AFP
Розгляд справи за позовом Юлії Тимошенко у ВАСУ
Представник Віктора Януковича у Вищому адміністративному суді України, перший заступник голови Верховної ради Олександр Лавринович переконаний, що судовий процес за позовом Юлії Тимошенко має бути продовжений.

"Ми вважаємо, що суд має бути продовжений і клопотання задоволенню не підлягає. Суд буде приймати рішення. Ми хочемо, щоб були досліджені ті факти, і постановлено судове рішення. Це наше бажання, щоб поставити крапку", - наголосив Лавринович.

Таку ж думку висловив раніше член ЦВК Михайло Охендовський. Він вважає, що на даному етапі судового процесу Тимошенко не може відкликати з ВАСУ свій позов про скасування результатів виборів.

"Український народ має право знати, що президент України обраний законно і цим президентом є Віктор Янукович", - наголосив він.

На його думку, відкликання позову прем'єр-міністром, свідчить про те, що сторона позивача намагалась "створити ілюзію фальсифікації".

Нагадаємо, 20 лютого Тимошенко відкликала свою позовну заяву із Вищого адміністративного суду України.

Вона мотивувала своє рішення тим, що напередодні суд відмовив їй у задоволенні клопотань щодо витребування первинної виборчої документації та інформації про наявність у реєстрі виборців осіб, які, за даними МВС України, станом на 7 лютого 2010 року – день проведення другого туру виборів - значаться як померлі.

"Фактично було відмовлено вивчати та досліджувати доказову базу, на якій ґрунтується сам позов", - сказала Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко: чесний суд майбутнього доведе, що Янукович - не президент

У ЦВК вважають, що Тимошенко вже не може відкликати свій позов з Вищого адмінсуду

Тимошенко відмовилася оскаржувати результати виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: